مدیر موکب احمدبن موسی(ع):با نذرهای مردم در کربلا زائرسرا می‌سازیم

شیراز-ایرنا- مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) اعلام کرد:این موکب در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) مستقر شده و برای جمع‌آوری نذورات مردم با هدف ساخت زائرسرا در کربلای معلی آمادگی دارد.

گزارش دریافتی ایرنا به نقل از مسعود راستی مدیر اجرایی موکب احمد بن موسی(ع) حاکی است: دفتر این موکب از ابتدای ماه محرم تا اربعین حسینی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برای جمع‌آوری نذورات مردمی به‌ صورت نقدی یا غیرنقدی باز است.

راستی اظهار کرد: به‌دلیل شیوع کرونا و اهمیت حفظ سلامت زائران، بنا داریم که به یاری خدا، زائرسرایی را در کربلای معلی احداث کنیم و در این زمینه نیازمند کمک مردم، خیران، نیک‌اندیشان و عاشقان خاندان عصمت و طهارت(ع) هستیم تا از این طریق بتوانیم برای حفظ سلامت زائران در کربلای معلی در سال‌های آینده تمهیدات خوبی بیندیشیم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر نیازمند جمع‌آوری نذورات مردمی برای خرید زمینی در کربلای معلی هستیم. 
راستی، ساعت کار دفتر موکب احمدبن موسی(ع) در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) را همه روزه از هنگام نماز مغرب و عشاء تا ساعت ۲۳ اعلام کرد و گفت: خیران و عاشقان سیدالشهدا(ع) می‌توانند نذورات حسینی خود را به شماره کارت ۱_۵۵۵۵۵۵۵_۴۳_۲۵۴۷ به‌نام موکب احمدبن موسی(ع) واریز کنند.

وی بیان کرد:طبق اعلام ستاد مرکزی اربعین، امسال به دلیل شیوع کرونا، متأسفانه زائران ایرانی امکان حضور برای زیارت اربعین را ندارند، اما فعالیت موکب احمدبن موسی(ع) برای خدمت به زائران حسینی متوقف نشده است.
وی افزود: امسال تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا به یاری خدا در سال آینده مراسمی باشکوه‌تر از سال‌های گذشته را در اربعین حسینی در کربلای معلی برگزار کنیم و البته این مسئله یاری مردم و عاشقان سیدالشهدا(ع) را می‌طلبد.
مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) از عموم مردم خواست برای رفع بیماری کرونا دعا کنند تا بتوانیم باز هم شاهد حضور گسترده زائران در اربعین حسینی باشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =