خیرین مدرسه ساز زنگ ۵۰۰ مدرسه البرز را به صدا درآوردند

کرج - ایرنا- رییس مجمع خیرین مدرسه ساز البرزگفت: خیرین مدرسه ساز زنگ ۵۰۰ مدرسه این استان را در سال تحصیلی جدید به یاد سردار شهید " حاج قاسم سلیمانی " به صدا درآوردند.

دکترمحمد رضا اسپرورین روز شنبه درحاشیه آیین بازگشایی مدارس البرزاظهارداشت: خیرین نیک اندیش مدرسه سازهمزمان با آغاز بهار تعلیم و تربیت در کنار دانش آموزان حضور پیدا کردند.
وی با اشاره به اینکه نواختن زنگ مدارس توسط خیرین درآیین بازگشایی مدارس، یک ابتکار استانی است، خاطرنشان کرد: حضوردرمدرسه و دیدن دانش آموزان بهترین هدیه به خیرین به خصوص درمدارسی است که با همت والای این عزیزان ساخته شده است.
وی تصریح کرد: دانش آموزان البرز نیز باردیگر با گام نهادن دراین مدارس باردیگر دستان ونگاه مهربان خیرین نیک اندیش را درعرصه تعلیم و تربیت مشاهده می کنند.
اسپرورین ادامه داد: حضور خیرین نیک اندیش درمدارسی که توسط خود آنان در مناطق روستایی و شهری البرز ساخته شده شور و نشاط خاصی را در بین فعالان سنگر علم و دانش ایجاد می کند.
وی بیان داشت: خیرین مدرسه ساز دراقدامی معنوی با ساخت فضاهای آموزشی مناسب زمینه تحصیل دانش آموزان بسیاری را در مناطقی از استان که از نبود یا کمبود مدرسه رنج می بردند بوجود آورده اند.
رییس مجمع خیرین مدرسه ساز البرزیادآورشد: این آیین که دردو نوبت شیفت صیح و عصر مدارس البرز درحال برگزاری است ازحماسه آفرینی دانش آموزان در دوران دفاع مقدس و همجنین شهدای انقلاب و مدافع حرم سخن گفته می شود.
استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموز دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =