امروز، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات برارزش‌افزوده فصل بهار

تهران - ایرنا - معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به اینکه امروز آخرین مهلت ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش‌افزوده دوره بهار است، گفت: مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش‌افزوده فصل بهار تمدید نمی‌شود.

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از سازمان امور مالیاتی کشور، «محمد مسیحی» با بیان این که براساس مصوبه شورای عالی اقتصادی و با تصویب ستاد ملی مدیریت کرونا، زمان مقرر در قوانین مالیاتی نسبت به تسلیم اظهارنامه و رسیدگی‌های مالیاتی به مدت دو ماه تمدید شده بود، گفت: امروز ۱۵ شهریورماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار ۱۳۹۹ است و این مهلت قابل تمدید نیست.

وی افزود: مودیان مالیاتی تا پایان امروز ۱۵ شهریورماه ۱۳۹۹ مهلت دارند تا اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار خود را با مراجعه به سامانه مالیات بر ارزش افزوده به نشانی evat.ir به صورت الکترونیکی تسلیم و مالیات متعلق را پرداخت کنند. همچنین امروز ساعات حضور کارکنان ادارات امورمالیاتی تا ساعت ۶ عصر خواهد بود.

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امورمالیاتی کشور در خصوص جریمه افرادی که از ارائه اظهارنامه خودداری کنند، گفت: این افراد علاوه بر محرومیت از تسهیلات و معافیت مالیاتی، مشمول جرایم قانونی غیرقابل بخشش خواهند شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =