ملی پوش کشتی فرنگی کشور: هدفم پوشیدن پیراهن تیم ملی در المپیک است

اهواز - ایرنا - ملی پوش خوزستانی کشتی فرنگی کشورمان گفت: تمام تلاشم را برای پوشیدن دوبنده تیم ملی در رقابت‌های المپیک انجام خواهم داد و امیدوارم با خوش رنگ‌ترین مدال جواب اعتماد کادر فنی را بدهم.

مهرداد مردانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم و در این مدت سعی کردم به تمرینات بدنسازی بپردازم هر چند از تشک کشتی دور بودم و منتظر شروع مسابقات لیگ برتر هستم. ما تیم خوبی در لیگ امسال داریم و اگر بچه ها سرحال باشند می توانیم روی سکو باشیم.

وی با بیان اینکه در مسابقات لیگ برتر در وزن ۶۳ کیلوگرم برای تیم فولاد اکسین به روی تشک می روم گفت:  برگزاری مسابقات لیگ برای آمادگی کشتی گیران بسیار خوب است همچنین به لحاظ مالی کمک حال ورزشکاران است. خوزستان با سه تیم در این پیکارها حضور داشته و از کشتی گیران خوبی بهره می برد.

ملی پوش کشتی فرنگی کشورمان در خصوص بیماری کرونا و تعطیلی بسیاری از رشته های ورزشی افزود: این بیماری همه گیر بوده لذا انتظار دارم مردم این بیماری را جدی بگیرند و از ماسک استفاده کرده و سعی کنند کمتر از منزل خارج شوند. ما ورزشکاران مانند بسیاری از مردم در این چند ماه بسیار محدود شدیم و ناگزیر با رعایت پروتکل های بهداشتی تمرین می کنیم.  

وی در خصوص حضورش در رقابت های المپیک گفت: المپیک یک سال عقب افتاد و این موضوع یک شانس مجدد برای سایر کشتی گیران است، اردوهای تیم ملی از روز ۲۲ شهریورماه آغاز می شود که امیدوارم با تشخیص کادر فنی تیم ملی به اردو دعوت شوم.

مردانی افزود: خوزستان قطب کشتی فرنگی کشور است و کشتی گیران ما جزو برترین های جهان هستند لذا انتظار داریم که به وضعیت کشتی استان بیشتر رسیدگی شود. مبالغ قرارداد کشتی‌گیران در مقایسه با برخی از رشته‌های ورزشی دیگر قابل مقایسه نیست و این امر باعث می‌شود که کشتی‌گیر دغدغه مالی داشته باشد.

به گزارش ایرنا تیم فولاد اکسین اهواز پس از ثبت قرارداد با کشتی گیران مطرح خوزستانی برای حضور در لیگ برتر کشتی فرنگی، انصراف خود را اعلام کرد که رایزنی فدراسیون، اداره کل ورزش و جوانان استان و فرمانداری اهواز موجب شد تا این تیم بار دیگر آمادگی خود برای حضور در بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی، جام یادگار امام(ره) را اعلام کند.

محمدهادی شعبانی، پویا ناصرپور، امیرحسین خوانساری، مهرداد مردانی، علی ذکایی مهر، عظیم گرمسیری، امین کاویانی‌نژاد، محمد شربی‌نیازی، مهدی هدایی، محمد سرخی نژاد، رامین طاهری، علی شریفی، محمدامین حمیدی اصل و پارسا نظری اعضای تیم فولاد اکسین را تشکیل می دهند.همچنین مجید قائدی به عنوان سرمربی و فرزاد ایمانعلی زاده و حسن بیگدلی به عنوان مربی هدایت این تیم را برعهده دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =