۲۳ هزار دانش آموز گچسارانی راهی مدرسه شدند

گچساران- ایرنا- رئیس اداره اموزش و پرورش گچساران گفت: ۲۳ هزار و ۴۷۹ دانش‌آموز ,ک نه ننهسال تحصیلی جدید در مناطق مختلف این مشغول به تحصیل شدند.

ایوب مقیمی روز شنبه در آیین بازگشایی مدارس گچساران گفت: این تعداد دانش آموز در ۲۱۴واحد آموزشی شهری و روستایی با یکهزار و ۶۶ کلاس درس سازماندهی و مشغول به علم آموزی شدند.

وی بیان کرد: ۱۱هزار و ۵۶۶ از دانش آموزان این شهرستان دختر و ۱۲ هزار و ۱۰۴ نفر نیز پسر هستند.

مقیمی تصریح کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده دانش آموزان بصورت حضوری در گروه های کوچک در کلاس درس حاضر خواهند شد. 

وی ادامه داد: دانش آموزان به صورت زوج و فرد در مناطقی که کلاس های درس برگزار می شود حاضر خواهند شد بطوری که ۵۰ درصد دانش آموزان یک کلاس در روزهای زوج و مابقی در روزهای فرد در کلاس درس شرکت می‌کنند و برای بهره مندی از تمام ساعت‌های کلاس درس هفته بعدی روزهای زوج و فرد تغییر خواهد کرد.

مقیمی گفت:  در مدارس مناطق محروم به دلیل دسترسی نداشتن به اینترنت و شبکه شاد و جمعیت زیر ۱۰ دانش آموز،  کلاس های درس براساس برنامه ستاد کرونا به صورت حضوری برگزار  خواهد شد.

وی مهمترین دغدغه آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید را سلامتی دانش آموزان اعلام کرد و افزود: از اولیای دانش آموزان انتظار می رود مراقب فرزندانشان در این شرایط خاص کرونایی باشند.

امروز۱۵ شهریورماه همزمان با سراسر کشور زنگ سال تحصیلی جدید در۲۱۴  مدرسه شهرستان گچساران با شعار"زنگ تربیت"نواخته شد.

با توجه به قرار داشتن شهرستان گچساران در وضعیت قرمز، شروع سال تحصیلی جدید با حداقل حضور دانش آموزان از ۱۵ شهریورماه در مدارس این شهرستان آغاز شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =