مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان منصوب شد

زاهدان- ایرنا- رییس جمعیت هلال احمر کشور در حکمی علیرضا میربهاءالدین را به سمت مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان منصوب کرد.

 به گزارش روز شنبه جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، در حکم دکتر کریم همتی خطاب به علیرضا میربهاء الدین آمده است: نظر به شایستگی، تعهد و سوابق مفید و ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان منصوب می شوید. 
این‌ حکم می افزاید: با عنایت به جایگاه اجتماعی و فرهنگی استان از جنابعالی انتظار دارم ضمن توجه به ماموریتها، اهداف و وظایف جمعیت، با بهره‌گیری از ظرفیت‌های درون و برون سازمانی، تمام همت و توان علمی و اجرایی خویش را در راستای توسعه و بهبود عملکرد مجموعه و ارتقاء سطح  خدمات جمعیت در استان به‌کار گیرید. 

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران  از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسالت دارم.

علیرضا میربهاءالدین پیش از این رییس جمعیت هلال احمر زاهدان و سرپرست هلال احمر سیستان و بلوچستان بود و دارای سوابق ارزنده ای در خدمت رسانی به مردم بویژه آسیب دیدگان حوادث طبیعی و غیرمترقبه و انسانی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =