سرمربی تیم ملی کامپوند: امیدوارم کمانداران خیلی زود به رکوردهای قبلی خود برسند

تهرا-ایرنا- سرمربی تیم ملی کامپوند گفت: خوشبختانه پس از یک وقفه ۷ ماهه اردوی متمرکز تیم ملی کامپوند از فردا در ابیک قزوین آغاز می‌شود و ما امیدواریم کمانداران هرچه زودتر به رکوردهای قبلی خود برسند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، اسماعیل عبادی در حاشیه برنامه تست کرونا از کمانداران رشته ریکرو و کامپوند که درسایت  تیراندازی با کمان آزادی برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: از فردا با هماهنگی فدراسیون و حمایت‌های وزارت ورزش اردوهای آماده سازی تیم ملی کامپوند آغاز شده و ما امیدواریم طی دو هفته آینده و تمرینات منسجم و حساب شده، کمانداران با دستیابی به رکورد های قبلی خود برای رسیدن به رکورد های بالاتر تلاش کنند.

وی ادامه داد: خوشبختانه برنامه‌ریزی برای برگزاری اردوهای پیوسته تا پایان سال صورت گرفته و ما امیدواریم ماهانه ورزشکاران در اردو حاضر شده و علاوه بر تمرینات فنی برنامه های بدنسازی خود را دنبال کرده و از نظر روانی و روحی نیز برای حضور در رقابت ها آماده شوند.

سرمربی تیم ملی کامپوند اظهار امیدواری کرد تا کمانداران تا پایان سال و با حضور در اردوها به آمادگی لازم جهت شرکت در جام های جهانی دست یابند. اردوی تیم های ملی رشته ریکرو و کامپوند از فردا به طور رسمی به ترتیب در جزیره کیش و آبیک قزوین برگزار می شوند و امروز کمانداران با حضور در سایت تیراندازی با کمان آزادی تست کرونا داده و مورد معاینات پزشکی قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا، با توجه به برنامه‌های فدراسیون تیراندازی با کمان قرار بود برای حفظ سلامی ورزشکاران خوابگاه اختصاصی کمانداران در کنار سایت اختصاص‌شان در آزادی همزمان با هفته دولت راه اندازی شود، تا تمرینات تیم های ملی در سایت آزادی انجام شود. 

اما به گفته غلامرضا شعبانی بهار رییس فدراسیون تیر و کمان، به دلایلی هنوز خوابگاه آماده بهره‌برداری نیست هرچند وی امیدوار است تا اواسط مهرماه و همزمان هفته تربیت بدنی  این خوابگاه آماده بهره‌برداری باشد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =