۱۵ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۵۹
کد خبرنگار: 906
کد خبر: 84027267
۰ نفر

برچسب‌ها

یک‌هزار بسته ماده مخدر شیشه در اراک کشف شد

اراک - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت: یک‌هزار بسته کوچک از ماده مخدر شیشه درعملیات پلیس این شهرستان از یک توزیع کننده موادمخدر کشف و ضبط شد.

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس استان مرکزی، سرهنگ «امیر مختاری» افزود: در پیگیری اخبار دریافتی مردمی، گزارشی از خرید و فروش مواد مخدر توسط فردی در یکی از محله‌های شهرستان اراک به پلیس اعلام شد که در گی آن تیمی از ماموران مبارزه با مواد مخدر این شهرستان بررسی تخصصی را کلید زدند. 
 وی بیان کرد: در تکمیل تحقیقات پلیس این فرد شناسایی و در هماهنگی با مقام قضایی در عملیاتی دستگیر و از مخفیگاه او  یک هزار بسته کوچک ماده مخدر شیشه کشف شد. 
 فرمانده انتظامی شهرستان اراک ادامه داد: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شد.

کشف ۶ میلیارد ۸۵۱ میلیون ریال کالای قاچاق در استان مرکزی
 
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: ۶ میلیارد و ۸۵۱ میلیون ریال کالای قاچاق در عملیات‌های ۲ هفته اخیرپلیس  این استان کشف و ضبط شده است.

سرهنگ «یوسف سپهوند» افزود: در این مدت، ۲۱۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر نیز از سوداگران مرگ در استان مرکزی کشف و ضبط شده و قاچاقچیان  دستگیر شده با تشکیل پرونده تحویل مقام‌های قضایی شدند.

وی بیان کرد: از ابتدای شهریورماه امسال کشته‌های حوادث رانندگی این استان نسبت به مدت مشابه قبل ۲۵ درصد کاهش یافته و در این مدت ۲۱ نفر بر اثر وقوع این حوادث جان خود را در جاده‌های استان مرکزی از دست داده‌اند.
 
۱۳ واحد صنفی متخلف در دلیجان مهر و موم شد
 
فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان گفت: ۱۳ واحد صنفی متخلف این شهرستان در طرح‌های نظارتی یک ماهه اخیر مهر و موم شده‌اند.

سرهنگ «مجتبی جمالی » افزود: این واحدها به دلیل رعایت نکردن پروتک‌های بهداشتی مهر و موم شدند و مسئولان آن‌ها با تشکیل پرونده به مقام‌های قضایی معرفی شدند.

وی بیان کرد: به تعدادی از واحدهای صنفی شهرستان دلیجان نیز اخطار مهر و موم صادر شده و انتظار است برای کاهش شیوع ویروس کرونا همه صنوف به قوانین و مقرارات اعلام شده پایبند باشند تا با آنان برخورد صورت نگیرد.

کشف سه هزار و ۶۶۱ لیتر سوخت قاچاق در شازند
فرمانده انتظامی شهرستان شازند گفت: سه هزار و ۶۶۱ لیتر سوخت قاچاق از یک دستگاه خودروی بنز خاور در این شهرستان کشف و ضبط شد.  
 سرهنگ «محمدعقیل سلگی» افزود: این میزان سوخت قاچاق در ادامه طرح‌های عملیاتی مبارزه با سوخت قاچاق در یکی از مسیرهای ارتباطی این شهرستان به دست آمد.

 وی بیان کرد: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و متهم دستگیر شده تحویل مقام قضایی شد.

استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =