رونمایی از مجموعه ۲۷ جلدی داستان‌های سواد مالی

تهران - ایرنا - مجموعه ۲۷ جلدی سواد مالی با هدف ارتقای دانش‌ها، مهارت‌ها، گرایش‌ها و رفتارهای مالی با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی و فرهیختگان رونمایی می‌شود.

این مجموعه ۲۷ جلدی که شامل کتاب‌های داستان آموزش سواد مالی ویژه دوم دبستان است، روز دوشنبه، هفدهم شهریورماه، ساعت ۸:۳۰ صبح با حضور عفت شریعتی، شاعر، نویسنده و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امید علی مسعودی، دانشیار و مدیر گروه ارتباطات دانشگاه سوره، محمد مراد شیخی، رئیس مرکز آموزشهای عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی در تهران، محمد صادق افراسیابی؛ معاون امور محتوایی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمیل رودی، مدیر آکادمی هوش مالی رونمایی خواهد شد.

براساس اعلام روابط عمومی فرهنگسرای سرو، سواد مالی، مجموعه‌ای از دانش‌ها، مهارت‌ها، گرایش‌ها و رفتارهای مالی است که ارتقای آن، تدبیر مالی و در نتیجه رشد اقتصادی فرد و جامعه را در پی خواهد داشت.

بنابراین گزارش در مجموعه ۲۷ جلدی داستان های سواد مالی شامل مهارت های خرج و پس انداز، اعتبار و بدهی، کاریابی و درآمد، سرمایه گذاری، ریسک و بیمه و تصمیم گیری مالی با زبان داستان به کودکان مقطع دوم دبستان آموزش داده می شود.

علاقه مندان می توانند ویدئوی مراسم رونمایی از مجموعه ۲۷ جلدی داستان های سواد مالی را از طریق صفحه اینستاگرام آکادمی هوش مالی به نشانی https://www.instagram.com/fintelligence.ir و صفحه آپارات فرهنگسرای سرو به نشانی https://www.aparat.com/farhangsarasarv مشاهده کنند.

 پیش از این مجموعه ۱۷ جلدی داستان های سواد مالی به همت آکادمی هوش مالی در سال ۱۳۹۷ در باغ کتاب تهران رونمایی و روانه بازار شد.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =