رئیس سازمان اوقاف توهین به مقدسات مسلمانان را محکوم کرد

تهران - ایرنا - رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی اقدامات توهین‌آمیز به مقدسات مسلمانان را کار حسدورزان و معاندینی دانست که چشم دیدن موفقیت‌های مسلمانان را ندارند و انتشار کاریکاتورهای موهن و گستاخی مجدد نشریه شارلی ابدو نسبت به پیامبر اسلام و قرآن سوزی در سوئد را به ‌شدت محکوم کرد.

به گزارش ایرنا  از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی روز شنبه در این پیام با اشاره به آیه های ۴۱ و ۴۲ سوره فصلت قرآن کریم افزود: توهین‌های پی‌ درپی به ساحت مقدس قرآن و پیامبر عظیم الشان اسلام، دلیلی ندارد جز حسدورزی به همین عزت حاصل از پیشرفت و موفقیت‌های روزافزون مسلمانان. آری؛ عزت اسلام چشم حسدورزان را کور کرده است و خواب و آسایش را از آن‌ها ربوده است.

وی ادامه داد:  افراطیون پست ‌طبع و دون‌مایه‌ای که از روی جهل کتاب خدا را می‌سوزانند و به رحمة للعالمین، خاتم‌النبیین؛ حضرت محمد مصطفی صلی‌الله علیه و اله و سلم به بهانه واهی آزادی بیان بی‌شرمانه توهین می‌کنند بدانند که این کار پیامدی ندارد جز اتحاد مسلمانان جهان.

خاموشی تاکید کرد: این جانب انتشار کاریکاتورهای موهن و گستاخی مجدد نشریه شارلی ابدو نسبت به پیامبر اسلام و اقدام افراطیون راست‌گرا به قرآن‌سوزی در سوئد را محکوم می‌کنم و معتقدم که محکوم کردن گسترده چنین اقدامات موهنی به حول و قوه الهی سبب اتحاد مسلمانان جهان خواهد شد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha