رسانه‌های یزد نقش تاثیرگذاری در مقابله با کرونا دارند

یزد- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: رسانه‌ها به بهترین شکل ممکن در موضوع پیشگیری و مقابله با کرونا و به ویژه ترویج فرهنگ استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی، دوشادوش کادر پزشکی تلاش کردند و تاثیرگذار بودند.

محمود نوری شادکام روز شنبه در جریان بازدید از خبرگزاری ایرنا یزد افزود: تمام رسانه‌های استان اعم از دیداری ، شنیداری و نوشتاری در زمان شیوع کرونا و مهار این بیماری تلاش کردند که زحمات آنها قابل تقدیر است.

وی اظهار داشت: در این رابطه از همراهی و نقش سازنده خبرگزاری جمهوری اسلامی و همه رسانه‌هایی که در موضوع کرونا کمک کار مسوولان استان و دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی بودند و تلاش کردند؛ قدردانی می کنم.

نوری شادکام با بیان اینکه اگر موفقیتی در راستای پیشگیری از کرونا بوده نتیجه زحمات خبرنگاران بوده است تصریح کرد: عرصه حساس اطلاع‌رسانی و نیل به موفقیت نیازمند تلاش و پشت کار این قشر زحمت‌کش است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد  اضافه کرد: فعالان رسانه‌ای سهم مهم و بزرگی در ارتقای آگاهی مردم و بیان مشکلات داشتند و می‌توان گفت اگر زحمات آنها نبود چه بسا وضعیت بدتر از شرایط موجود بود.

شادکام افزود: اطلاع رسانی به موقع در ارتباط با شیوع کرونا در ماه‌های گذشته باعث شد که مردم این بیماری را جدی بگیرند و نکات بهداشتی را رعایت کنند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد  تصریح کرد: رسانه‌ها از ابتدای شیوع ویروس کرونا با انعکاس اخبار، انتشار محتوا و مطالب مرتبط با این بیماری، سهم بسیار زیادی در فرآیند اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه برای مبارزه و قطع زنجیره انتقال ویروس را به دوش کشیدند.

وی  از خبرگزاری ایرنا یزد هم بخاطر انعکاس اخبار و اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی به ویژه کرونا تشکر نمود و بر تعامل بیش از پیش این رسانه با دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد تاکید کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =