۱۴ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۰۴
کد خبرنگار: 1762
کد خبر: 84026588
۰ نفر

برچسب‌ها

نخستین شهید مدافع سلامت مراغه آسمانی شد

مراغه - ایرنا - دکتر یوسف رهبری متخصص بیهوشی دانشکده علوم پزشکی مراغه و از اعضای بخش بیماران کرونایی بیمارستان‌های مراغه به علت ابتلا به ویروس کرونا به عنوان نخستین شهید مدافع سلامت شهرستان عصر امروز آسمانی شد.

رییس  دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دکتر رهبری نخستین شهید مدافع سلامت شهرستان و متولد سال ۱۳۴۵ در مراغه و از رزمندگان و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس بود.
اصغر تنومند با اشاره به اینکه شهید رهبری در راه خدمت به بیماران کرونایی به شهادت رسید گفت: این شهید مدافع سلامت از زمان شیوع بیماری کرونا،  ۲ بار به این بیماری مبتلا شد.
وی ادامه داد: در بار دوم ابتلا، دکتر رهبری ۱۱ روز در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراغه بستری و با وخامت شرایط جسمی یازدهم شهریور ماه به تبریز منتقل شد و امروز عصر به دلیل ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفت.

سید علی موسوی حسینی معاون استاندار و فرماندار مراغه و اصغر تنومند رییس دانشکده علوم پزشکی مراغه با صدور پیامی شهادت نخستین شهید مدافع سلامت شهرستان مراغه و رزمنده و ایثارگر دوران دفاع مقدس دکتر یوسف رهبری را تسلیت گفتند.
مراغه از شهرستان قرمز آذربایجان شرقی از نظر شیوع کرونا است.نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =