۱۴ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۲
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 84026524
۰ نفر

برچسب‌ها

نامزدهای بهترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس معرفی شدند

تهران- ایرنا- فهرست اسامی نامزدهای بهترین های فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ لیگ برتر انگلیس اعلام شد.

به گزارش ایرنا، اتحادیه بازیکنان حرفه ای فوتبال(پی‌اف‌ای) اسامی نامزدهای بهترین‌های فصل۲۰۱۹-۲۰۲۰ لیگ برتر انگلیس را معرفی کرد که نام چهار بازیکن از لیورپول قهرمان لیگ برتر انگلیس و ۲ بازیکن از منچسترسیتی در آن به چشم می‌خورد.

الکساندر آرنولد، جوردن هندرسون، ویرجیل فان دایک و سادیو مانه از لیورپول و ریحم استرلینگ، کوین دبروین از منچستر سیتی اسامی ۶ نامزد برترین بازیکنان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس است.

همچنین نامزدهای  بهترین بازیکنان جوان لیگ برتر انگلیس تامی آبراهام ، میسون گرین وود، الکساندر آرنولد، میسون مونت، مارکوس رشفورد و بوکایو ساکا است.

سه اِف‌اِی‌کاپ، چهار لیگ‌کاپ، ۲ جام خیریه، ۲ لیگ قهرمانان اروپا، یک جام یوفا و سه سوپرکاپ اروپا، جامهایی بود که لیورپول بعد از قهرمانی در فوتبال انگلستان در فصل ۱۹۸۹-۱۹۹۰ کسب کرد اما هیچوقت نتوانست لیگ را فتح کند. آنها ۲ بار اروپا را فتح کردند اما در کشور خودشان طلسم شده بودند و بارها در آستانه به دست آوردنش کم می‌آورند ولی سرانجام این انتظار طولانی و سخت به پایان رسید و لیورپول بعد از ۳۰ سال فاتح لیگ جزیره شد تا برای نخستین بار در ورژن جدید مسابقات و با نام لیگ برتر انگلیس، قهرمان کشور شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =