۱۴ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۰
کد خبرنگار: 1384
کد خبر: 84026516
۰ نفر

برچسب‌ها

کلاس‌های درس در پردیس حضوری برگزار می شود

تهران- ایرنا- رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس گفت: وضعیت کرونا در شهرستان پردیس سفید اعلام شده و حضور دانش آموزان در مدارس شهرهای پردیس، بومهن و بخش جاجرود اجباری است.

مصطفی حسنوند روز جمعه در حاشیه برگزاری نماز جمعه به خبرنگاران گفت: جمعیت دانش آموزان با تقسیم بندی جمعیتی و زمانی در مدارس به حداقل می رسد و با رعایت فاصله اجتماعی از شیوع ویروس کرونا پیشگیری و جلوگیری می کنیم.

وی ادامه داد: اولیا نسبت به نصب برنامه شاد در فضای مجازی اقدام کنند و برنامه های آموزشی صدا وسیما را در مقطع تحصیلی فرزندان خود به دقت رصد کنند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس اظهار داشت: برنامه شاد با به کارگیری دبیران مجرب، نقش تاثیرگذاری در ایجاد عدالت اجتماعی تحصیلی در بین دانش آموزان در تمام نقاط کشور دارد.

حسنوند گفت: بر اساس آمار تعداد کمی از دانش آموزان به فضای مجازی دسترسی ندارند و برای دسترسی آسان آنها به برنامه های آموزشی برنامه ریزی شده است.

وی ادامه داد: عملکرد دانش آموزان با توجه به انجام تکلیف و پژوهش در یک پوشه مجازی گردآوری می‌شود و دبیران بر اساس محتویات پوشه تکلیف، وضعیت عملکرد آنها را در پایان سال تحصیلی ارزیابی خواهند کرد.

وی گفت: والدین مشکلات موجود را در حوزه های آموزشی، رعایت موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مدارس را به ما اعلام کنند تا با همکاری و همیاری مشکلات موجود را مرتفع کنیم.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس تأکید کرد: اشکالات درسی دانش آموزان در مدارس رفع می‌شود و با برنامه ریزی انجام شده تعداد محدودی از دانش آموزان در مدارس حضور خواهند داشت.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha