انتقاد تشکیلات خودگردان فلسطین از سکوت جامعه جهانی در قبال جنایت‌های رژیم صهیونیستی

تهران-ایرنا- وزارت امورخارجه تشکیلات خودگردان فلسطین روز جمعه در بیانیه‌ای با انتقاد شدید از سکوت جامعه جهانی در قبال جنایت‌های رژیم صهیونیستی و شهرک‌نشینان صهیونیست اعلام کرد که زندگی فلسطینی‌ها هیچ اهمیتی برای جامعه جهانی ندارد.

به گزارش ایرنا از خبرگزاری وفا فلسطین، در این بیانیه آمده است: سکوت جامعه جهانی در قبال جنایت‌های رژیم صهیونیستی در حق مردم فلسطین، موجب تشویق در ادامه اشغالگری این رژیم خواهد شد.

وزارت امورخارجه تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که رژیم صهیونیستی در سایه سکوت جامعه جهانی به تعدی به جان و مال فلسطینی‌ها  و بدون مجازات و پیگیرد ادامه می‌دهد.
در ادامه این بیانیه آمده است: جامعه جهانی باید با توجه به این که عمدا جنایت‌های رژیم صهیونیستی به ویژه در سایه طرفداری آشکار آمریکا را نادیده می‌گیرد، باید به مسؤولیت خود در قبال مردم فلسطین عمل کند.
پیش از این نیز "اسامه حمدان" مقام ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با اشاره به سکوت رسانه‌ها در خصوص جنایت‌های رژیم صهیونیستی در حق مردم فلسطین اعلام کرده بود: زمانی که صهیونیست‌ها دست به جنایت می‌زنند، هیچ‌کس درباره آن حرفی نمی‌زند، اما این کار موجب نخواهد شد که فلسطینی‌ها از موضع خود کناره‌گیری کنند و از خواسته‌هایشان عقب‌نشینی کنند، چرا که اراده ما تغییر ناپذیر است.
اشغالگران صهیونیست پنجشنبه شب با سنگ و کوکتل مولوتف به خودروهای شخصی فلسطینی در جاده نابلس به رام‌الله حمله کردند که در این حملات چهار فلسطینی از جمله یک زن باردار زخمی شدند که حال وی وخیم گزارش می‎شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =