۱۴ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۱۵
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 84026443
۰ نفر

برچسب‌ها

جدایی «ویدال» با موافقت بارسا و گذشت از هشت میلیون یورو

تهران- ایرنا- براساس گزارش رسانه‌های ایتالیایی، باشگاه بارسلونا با جدایی «آرتورو ویدال» در صورتی موافقت کرد که او از دستمزد هشت میلیون یورویی سال آینده بگذرد.

به گزارش روز جمعه ایرنا، نشریه «گازتا دلو اسپورت» ایتالیا عنوان کرد که باشگاه بارسلونا موافقت خود را برای جدایی رایگان آرتورو ویدال مهاجم اهل شیلی آبی اناری‌ها و فسخ قرارداد اعلام کرد.

هر چند این باشگاه برای موافقت خود شرط گذاشت تا ویدال از دستمزد سال آینده به مبلغ هشت میلیون یورو به صورت کامل بگذرد و پس از آن می‌تواند به هر تیمی که تمایل دارد به صورت بازیکن آزاد بپیوندد.

این مهاجم شیلیایی در برنامه سرمربی تازه وارد این تیم یعنی «رونالد کومان» جایی نداشته است و براساس گزارش‌ها، ویدال مصمم است تا به تیم تحت هدایت «آنتونیو کونته» ملحق شود.

ویدال بر سر مسایل شخصی با اینتر به توافق رسیده و با قراردادی ۲ ساله به ارزش ۶ میلیون یورو به ازای هر فصل راهی میلان خواهد شد.

بند فسخ موجود در قرارداد ویدال ۲۰ میلیون یورو است.

ویدال با قراردادی دو ساله به ارزش ۱۸ میلیون یورو به بارسا پیوست و یکی از پردرآمدترین بازیکنان بارسا بوده و برای جبران رقم پرداختی بابت وی باشگاه بارسا باید مبلغ انتقال را دریافت کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =