۱۹۲ اراذل و اوباش شرق تهران دستگیر شدند

تهران-ایرنا- فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: با اجرای طرح مقابله با اراذل و و اوباش ۱۹۲ از این افراد در شرق استان تهران دستگیر شدند.

سردار کیومرث عزیزی روز جمعه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش با هدف تحقق درخواست مردم و مقابله با این افراد در فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تشکیل شد تا امنیت مناطق و محلات مختلف شهرستان‌های هفت‌گانه شرق، بیش از گذشته حفظ شود.

وی افزود: در اجرای طرح ضربتی مقابله با اراذل و اوباش شهرستان‌های ورامین، پیشوا، قرچک، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه، ۱۹۲ نفر از این افراد دستگیر و ۱۲۷ نفر از افراد سابقه دار به مراکز انتظامی احضار و در خصوص لزوم رعایت قانون و پرهیز از هر گونه بی‌نظمی توجیه شدند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: اجرای این طرح تا پایان شهریورماه ادامه دارد، ۸۴ نفر از اراذل و اوباشی که به تازگی شرارت را آغاز کرده‌اند نیز شناسایی و دستگیر شدند.

وی اظهارداشت: در راستای اجرای طرح، ۱۹ دستگاه خودرو، ۴۵ دستگاه موتورسیکلت و ۱۹ قبضه سلاح گرم و شکاری از مخفیگاه آنان کشف شد.

فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، پیشوا، قرچک، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =