آیت الله دری نجف آبادی: انسجام ملی راهبرد شکست تفرقه دشمنان است

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: وحدت و انسجام ملی برای دوری جستن از تفرقه و نفاق باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

آیت الله قرباتعلی دری نجف آبادی روز جمعه در همایش هم اندیشی دوستداران انقلاب اسلامی در اراک افزود: باید در هر شرایطی تفرقه و دودستگی کنار گذاشته شود و راه‌های بروز اختلاف سلیقه را بست و بر یکپارچگی تاکید کرد.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی فرصت بزرگی برای ملت ایران و برای آزادی خواهان و سایر ملت‌های ستمدیده ایجاد کرد و باید از این فرصت ایجاد شده بهترین استفاده را برد.

امام جمعه اراک گفت: امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی را با شجاعت و تجربه ۸۰ ساله رهبری کرد و تحول عظیمی را در کشور و جهان به وجود آورد.

آیت الله دری نجف آبادی افزود: آنچه امروز کشور دارد و به آن می بالد نتیجه خون شهدا و پایندی به آرمان های امام راحل است، بنابراین باید قدردان بود.

وی اظهار داشت: در صورتی که انقلاب اسلامی آسیب ببیند همه از آن متضرر خواهند شد ما همگان در یک کشتی هستیم بنابراین باید برای امنیت آن تلاش کنیم.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز شرایط ایران در کشور ویژه است.

محمدحسن آصفری افزود:  جبهه اسلامی به برکت انقلاب اسلامی در جهان فراگیر شده است و دستیابی ایران به دانش روز و صنایع مختلف موجب شده تا نام بلند ایران در خارج از مرزها، مطرح باشد.

وی اظهار داشت: ۴۶۰ هزار میلیارد تومان بودجه سال ۹۹ کشور است اما با گذشت پنج ماه از سال، ۴۰ هزار میلیارد تومان بیشتر محقق نشده است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: بخش قابل توجهی از بودجه به پرداخت حقوق کارکنان دولت اختصاص دارد.
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: امنیت غذایی جزئی از استقلال اقتصادی کشور است که باید برای آن برنامه مدون داشت.
علیرضا نظری افزود: تامین زنجیره غذایی با توجه به ظرفیت بزرگ محصولات کشاورزی کشور ممکن است که نیازمند سیاستگذاری مدبرانه است. 
وی اظهار داشت: مجلس یازدهم می کوشد با طرح‌های مناسب برای رشد و شکوفایی کشور در بخش‌های مختلف تلاش کند.

در این همایش سه مقاله با موضوع صنعت، کشاورزی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی ارایه شد.

استان مرکزی با یک میلیون ۴۰۰ هزار نفر جمعیت، ۱۲ شهرستان دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =