خطیب جمعه ورامین: برخی ادارات تولیدکنندگان را سرگردان می‌کنند

تهران- ایرنا- امام جمعه موقت ورامین گفت: برخی از ادارات کل استان تهران تولیدکنندگان را مثل توپ فوتبال به یکدیگر پاس می‌دهند و آنان را سرگردان می‌کنند که این کار، ظلم به تولید است.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ورامین اظهار کرد: تحقق شعار جهش تولید تعیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب با موانعی مواجه است که مسوولان موظفند آن‌ها را شناسایی و برطرف کنند.

وی اظهار کرد: از استاندار تهران درخواست می‌شود تا جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شرکت‌های صنعتی ورامین را تشکیل دهند چرا که وضعیت موجود متناسب با جبهه‌ جنگ اقتصادی مقابله با دشمنان قسم خورده نظام نیست.

وی تصریح کرد: برخی ادارات کل تولید کنندگان را مثل توپ فوتبال از این سو به آن سو پاس داده و سرگردان می‌کنند که این امر ظلم به تولید کنندگان است.

محمودی با اشاره به فرارسیدن سالروز قیام خونین ۱۷ شهریور گفت: قیام ۱۷ شهریور و این جنایت بزرگ، سند رسوایی رژیم طاغوت و مزدورانش است که در کمال بی‌رحمی، راه را بر راهپیمایان بسته و با گلوله آنان را به خاک و خون کشیدند، سلطنت طلب‌ها و پادوهای رژیم طاغوت هرگز نمی‌توانند این لکه ننگ را از دامان خویش پاک کنند.

امام جمعه موقت ورامین همچنین به انتشار تصویری موهن از نبی مکرم اسلام در یک نشریه فرانسوی اشاره کرد و افزود: این اقدام، ظلم بزرگی به ساحت مقدس پیامبر اسلام است، آن‌ها تصور می‌کنند با توهین به پیامبر از نورانیت اسلام کاسته می‌شود در حالی که همه می‌دانند اسلام و پیامبر بیش از هر زمان دیگری در حال فتح اروپا، آمریکا و غرب است.

وی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه ورامین با انتقاد به عدم ساماندهی فضای مجازی در کشور گفت: امروز در حوزه فضای مجازی خیانت‌های بزرگی صورت می‌گیرد و برخی متولیان امر با خونسردی از کنار آن می‌گذرند، هیچ کس موافق مسدود شدن فضای مجازی نیست بلکه باید آن را ساماندهی نمود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار کرد: فضای مجازی کشور نباید به محلی برای اهانت به اهل بیت و تاخت و تاز معاندان و وابستگان به قدرت‌های شیطانی باشد، امروز به وسیله فضای مجازی جنایت‌ها و ظلم‌هایی صورت می‌گیرد که اثرات مخرب آن جبران ناپذیر است.

وی ضمن تقدیر از هیئت‌های مذهبی برای برگزاری مراسم و برنامه‌های عزاداری که با رعایت کامل ضوابط بهداشتی صورت گرفت گفت: با وجود تمامی مشکلات و محدودیت‌ها، عاشقان امام حسین (ع) اجازه ندادند تا عزاداری آن حضرت کمرنگ شود البته برخی هیئت‌ها در کنار عزاداری به کمک‌های مؤمنانه نیز اهمیت دادند که اجر آنها مضاعف است.

محمودی با اشاره به لزوم توجه به ارائه آموزش مناسب در مهدهای کودک گفت: مسوولان باید از ارائه الگوهای غلط و روش‌های نامناسب آموزشی در مهدهای کودک جلوگیری کنند، کسانی که سند ۲۰۳۰ را امضا کرده و یا  اجرایی کنند، خواسته یا ناخواسته خائن به مردم و نظام هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =