۶۰ درصد مردم آمریکا گردهمایی‌های انتخاباتی ۲۰۲۰ را دنبال نمی‌کنند

تهران- ایرنا- نتایج جدیدترین نظر سنجی نشان می‌دهد که اکثر مردم آمریکا به گردهمایی ملی دموکرات ها و جمهوریخواهان که هفته های اخیر برگزار شد، بی توجه بوده و علاقه ای به دنبال کردن نشست‌های انتخاباتی ندارند.

به گزارش روز جمعه ایرنا، ۶۰ درصد از شرکت کنندگان مستقل در نظرسنجی نشریه هیل اعلام کرده اند که برنامه های انتخاباتی گردهمایی ملی دموکرات ها و جمهوریخواهان را تماشا نکرده اند.

همچنین نتایج نظرسنجی نشان می دهد که الباقی شرکت کنندگان با تماشا برنامه های انتخاباتی احزاب سیاسی آمریکا بر این باورند که برگزاری گرهمایی دموکرات ها موثرتر از گردهمایی جمهوریخواهان بوده است.

نظرسنجی نشریه هیل که به صورت آنلاین از شرکت کنندگان بدست آمده بلافاصله بعد از پایان گردهمایی ملی جمهوریخواهان و در ۲۹ تا ۳۱ آگوست (هشتم تا دهم شهریور) صورت گرفتهاست.

در نظرسنجی صورت گرفته ۲۳ درصد از شرکت کنندگان بر این باور بودند که گردهمایی دموکرات موثرتر بوده این درحالی است که ۱۶ درصد نیز بر موثرتر بودن گردهمایی جمهوریخواهان اعتقاد داشتند.

همچنین نظرسنجی جدید ای بی سی نیوز نشان می دهد که میزان رضایت عمومی از ترامپ پس از مجمع ملی حزب جمهوریخواه به کمتر از ۳۱ درصد رسیده است. این رقم در نظرسنجی هفته قبل به ۳۲ درصد رسیده بود.

میزان رضایت عمومی از جو بایدن نامزد حزب دموکرات نیز از ۴۵ درصد هفته گذشته به ۴۶ درصد افزایش یافته است.

نتایج این نظرسنجی به خوبی نشان می دهد که ترامپ در دستیابی به هدف خود ناکام بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =