امام جمعه بروجرد: مردم ایران ملتی قانونمند و منظم هستند

بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد گفت: مردم ایران اسلامی با برگزاری آیین‌های عزاداری همراه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی دردهه اول ماه محرم ثابت کردند که ملتی قانونمند و منظم هستند که این مهم جای تقدیر دارد.

حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد افزود: دشمنان تلاش کردند تا عزاداری محرم تحت تاثیر کرونا برگزار نشود و یا کم رنگ باشد که با تدبیر خردمندانه مقام معظم رهبری به بهترین شکل برگزار شد.

  وی اظهار داشت: برگزاری آیین‌های عزاداری با نظم و رعایت فاصله اجتماعی بسیار زیبا و پرمحتوا برگزار شد.

خطیب نماز جمعه بروجرد بیان کرد: باتقوی ترین افراد کسانی هستند که حق را می‌گویند همه باید حق گو باشیم و به دلیل منفعت حزبی و جناحی خود حرف نزنیم.

حجت الاسلام حسینی اضافه کرد: ما با دشمنان جنگ خاموش داریم آنها تلاش بر بی میل کردن خانواده ها بر کاهش فرزند دارند و متاسفانه صدا و سیما در برنامه های خود و تبلیغات خانواده ها را با یک یا ۲فرزند نشان می دهد.

وی تاکید کرد: اگر اینگونه باشد در آینده با کشوری  پیر مواجه خواهیم بود.

وی افزود: متاسفانه زوجهای جوان تمایلی به ازدیاد فرزند ندارند واغلب  مسوولان ما  حداکثر ۲بچه دارند و رسانه ها،  ما و دولت باید مصوبه ای در حمایت از خانواده ها برای ازدیاد فرزند داشته باشند تا باور غلط را از بین مردم ببریم
خطیب جمعه بروجرد گفت : مسوولان به اروپا و امریکا دل نبندند، آنها با هم تقسیم کار دارند و وقتی چراغ سبز نشان می‌دهند می‌خواهند برجام را ازدست ندهند دشمن، دشمن است و نباید آن را دست کم گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =