پنتاگون: کرونا در وزارت دفاع آمریکا جان هفت نظامی را گرفت

تهران- ایرنا- وزارت دفاع آمریکا روز جمعه اعلام کرد که هفت تن از نیروهای این نهاد نظامی به علت ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.

به گزارش ایرنا از نشریه هیل، پنتاگون در آخرین بروزرسانی آمار مبتلایان کرونایی خود اعلام کرد که هفتمین نفر از نیروهای نظامی آمریکا روز گذشته (پنجشنبه) به علت کرونا جان خود را از دست داد.

"سیمون بلیک" سخنگو پنتاگون گفت: "رابرت گودینگ" در حالی فوت کرد که آزمایش ابتلای وی به ویروس کرونا در  ۲۳ ژوئن (سوم تیر) مثبت اعلام شد.

براساس آمار ارائه شده توسط وب سایت پنتاگون، تا کنون ۵۵ هزار و ۷۰۵ نفر نیروهای وزارت دفاع آمریکا مبتلا به بیماری کووید ۱۹ شده اند.

شمار بهبودیافتگان بیماران کرونایی پنتاگون نیز ۲۳ هزار و ۱۱ نفر گزارش شده و تا کنون ۵۷۵ نفر از مبتلایان به علت وخیم بودن شرایط حیاتی در بیمارستان بستری شده اند.

مرکز وب سایت آماری ورد متر (worldometers) که آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا را به صورت لحظه‌ای گزارش می‌کند، شمار مرگ و میر جهانی کرونا به ۸۷۳ هزار و ۲۹۰ نفر رسیده است.

براساس این گزارش در ۲۴ ساعت گذشته در آمریکا که دارای بیشترین آمار بیماران کرونایی است، ۴۴ هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده و یک هزار و ۹۴ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.

شمار نهایی مبتلایان کرونا در آمریکا نیز به ۶ میلیون و ۳۳۵ هزار و ۲۴۴ نفر و شمار مرگ و میر نیز به ۱۹۱ هزار و ۵۸ نفر رسیده است.

شمار نهایی بهبود یافتگان کرونایی آمریکا نیز تا کنون سه میلیون و ۵۷۵ هزار نفر گزارش شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =