۱۴ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۲۳
کد خبرنگار: 2186
کد خبر: 84026301
۰ نفر

برچسب‌ها

هوای مازندران هفته آینده آفتابی است

ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران آسمان استان را برای هفته آینده آفتابی همراه با نوسانات محدود دمایی پیش‌بینی کرده است.

به گزار خبرنگار ایرنا ، هواشناسی مازندران برای امروز جمعه دمای استان را در گرم ترین ساعت ۳۱ درجه پیش‌بینی کرد و آسمان نیز صاف تا نیمه ابری و در بعد از ظهر با افزایش ابر همراه است. 

طبق پیش بینی ، آسمان مازندران تا روز چهارشنبه هفته آینده صاف تا نیمه ابری و بیشنیه دما نیز در این مدت به ۳۳ درجه سانتیگراد در مناطق مرکزی و شرقی و در ۳۰ درجه در مناطق غربی استان خواهد رسید. 

همچنین طی هفته آینده شب های استان خنک و با وزش باد ملایم همراه است و دمای مناطق جلگه ای در شب نسبت به گرم ترین ساعات روز ۹ درجه و مناطق کوهستانی و ییلاقات تا ۱۵ درجه کاهش می یابد. 

همچنین طبق پیش بینی هواشناسی طی هفته آینده در برخی مناطق کوهستانی به خصوص دامنه قله های مرتفع استان برای ساعات بعد از ظهر بارش پراکنده باران و پدیده مه گرفتگی پیش بینی شد.

هواشناسی مازندران همچنین دریای خزر را برای هفته پیش رو آرام و بدون امواج خطرناک پیش بینی کرد که برای فعالیت های دریایی مساعد خواهد بود. 

در حال حاضر گلوگاه با ۳۱ درجه گرمترین و بلده نور و سیاه بیشه چالوس با ۲۱ درجه سانتیگراد خنک ترین ایستگاه های هواشناسی استان هستند. 

استان مازندران دارای ۱۵ ایستگاه هواشناسی و ۵۶ ایستگاه باران سنجی است که تقریبا تمامی مناطق جغرافیای استان را پوشش می دهد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =