سخنگوی فدراسیون کشتی: تصمیمات اولیه برای برگزاری اردوهای تیم‌های ملی گرفته شده است

تهران- ایرنا- سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: تصمیمات اولیه برای برگزاری اردوهای تیم‌های ملی به صورت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی گرفته شده است.

به گزارش روز جمعه ایرنا، محمد ابراهیم امامی با بیان این مطلب افزود: با توجه به اینکه ستاد مقابله با کرونا در ورزش مجوز رسمی برگزاری اردوهای تیم‌های ملی را به صورت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به فدراسیون کشتی داد، فدراسیون کشتی نیز در مرحله اول جلسه فنی را با حضور علیرضا دبیر و حمید سوریان رییس و نایب رییس و محسن کاوه مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد برگزار کرد.

وی ادامه داد: در این جلسه پس از بحث و بررسی‌های صورت گرفته، نفرات حاضر به این نتیجه رسیدند تا ابتدا اردوهای چهار روزه‌ای را به صورت قرنطینه و مجزا در زمان‌های متفاوت برای هریک از تیم های آزاد و فرنگی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور نفرات محدود برگزار کنند.

امامی تصریح کرد: البته جلسه فنی دیگری نیز با حضور حمید سوریان نایب رییس فدراسیون و کادرهای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد در مورد نحوه و چگونگی دعوت نفرات و نحوه برگزاری این اردوها چه از نظر فنی و چه از نظر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار و پس از آن تاریخ برگزاری مشخص خواهد شد.

وی با بیان اینکه نفرات دعوت شده به این اردوها باید ابتدا تست سلامت کرونا را داشته باشند و سپس در تمرینات حاضر شوند اظهار داشت: قرار شد این مرحله از تمرینات با تعداد نفرات خیلی محدود و با هدف ارزیابی جسمانی، روحی و روانی کشتی‌گیران برگزار و به نوعی تقویت روحیه برای آنها باشد.

امامی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هنوز برگزاری قطعی مسابقات جهانی مشخص نشده هدف از برگزاری این اردو و نفرات دعوت شده حضور در مسابقات جهانی نیست و در صورت تعیین تکلیف، قطعا جلسات فنی و کارشناسی در مورد برگزاری اردوهای هدفمند با حضور حمید سوریان و کادرهای فنی برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =