یک و نیم تن موادمخدر در کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه -ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از کشف حدود یک هزار و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد در پنج ماه و نیم سپری شده از سال جاری خبر داد.

سرهنگ "علیرضا دلیری" روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مقدار کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که یک هزار و ۴۵۷ کیلوگرم بوده حدود سه درصد رشد نشان می دهد. 

وی ادامه داد: امسال با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر یک هزار و ۸۵۲ نفر از عوامل مرتبط با مواد مخدر در سطح استان دستگیر شدند که یک هزار و ۵۵۷ نفر آنها خرده فروش، ۱۰۸ نفر قاچاقچی، ۱۷ نفر حمل کننده مواد مخدر و ۲ نفر نیز مشارکت کننده بودند.

سرهنگ دلیری همچنین از دستگیری و جمع آوری ۵۲۷ معتاد متجاهر در کرمانشاه خبر داد و گفت: این افراد به مراکز ترک اعتیاد انتقال داده شدند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه در ادامه به انهدام ۱۷ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان نیز اشاره کرد و گفت: در این خصوص نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۱۳ باند منهدم شده بود ۳۱ درصد رشد داشته ایم.

وی در پایان از اجرای هزار و ۳۱ طرح پاکسازی و مقابله ای با عناصر و توزیع کنندگان مواد مخدر خبر داد و گفت: نتیجه آن کشف حدود هزار و ۱۹۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =