استاندار کردستان شایعه حمایت خود از یک نامزد انتخابات در بیجار را رد کرد

سنندج‌ - ایرنا - استاندار کردستان با انتشار بیانیه‌ای با اشاره به برخی شایعات باز نشر شده در فضای مجازی مبنی بر حمایت از یک کاندیدای مرحله دوم انتخابات در حوزه انتخابیه بیجار و انتشار پیامی منتسب به خود، این قبیل اقدامات را کذب و بی اساس دانست و آن را قویا رد و تکذیب کرد.

متن کامل پیام بهمن مرادنیا  که شامگاه پنجشنبه منتشر شد به شرح زیر است: مردم شریف شهرهای بیجار، حسن آباد، پیرتاج، بابارشانی و توپ آغاج و روستاهای شهرستان، بنابر گزارشات رسیده از شهروندان بیجاری، متاسفانه در فضای مجازی پیامی مجعول و غیر واقعی توسط افرادی مغرض به اینجانب نسبت داده شده که از یکی از نامزدهای راه یافته به دور دوم انتخابات حوزه انتخابیه شهرستان بیجار حمایت کرده‌ام.  

این پیام از اساس جعلی است و صحت ندارد چون مقامات برگزار کننده انتخابات اعم از وزیر کشور، استانداران، فرمانداران و بخشداران و همه هیات‌های اجرایی، نظارت و بازرسی و ستادهای انتخابات مطابق مر قانون و مقررات حق جانبداری له یا علیه کاندیداها ندارند.  

لذا پیام منتشر شده کذب محض است و از پلیس فتای استان و شهرستان انتظار می‌رود نسبت به شناسایی منتشرکنندگان پیام اقدام و برخورد قانونی لازم با آنها را به عمل آورند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =