۱۴ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۴۳
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84026279
۰ نفر

برچسب‌ها

پویش همشاگردی سلام، ماسک بزن در البرز

کرج - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: در آستانه سال تحصیلی جدید، پویش " همشاگردی سلام، ماسک بزن" در فضای مجازی کلید خورد.

سالار قاسمی روز جمعه به خبرنگارایرنا گفت: این پویش با هدف یادآوری استفاده از ماسک در مدرسه، رعایت پروتکل های بهداشتی وتاکید برخودمراقبتی درمقابل ویروس کرونا راه اندازی شد.

وی اظهارداشت: در این اقدام فرهنگی-آموزشی باردیگربه دانش آموزان وحتی خانواده هایشان یادآوری می کنیم که برای مبارزه با بیماری کرونا باید ازماسک زدن به عنوان اولین وآسانترین راه غفلت نکنیم.

وی با اشاره به اینکه حضوردانش آموزان با ماسک درکلاس های درس البرزاجباری است، خاطرنشان کرد: دراین پویش بر رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از پوشش محافظ چشمی تاکید شده است.

وی تصریح کرد: دراین پویش به دنبال همراهی دانش آموزان و اولیا برای استفاده مستمر ازماسک درمدارس استان البرز هستیم زیرا پیشگیری مقدم بردرمان است.

قاسمی با بیان اینکه دراین اقدام هشداری به نقش مهم خودمراقبتی به عنوان مهمترین راه حل دربرابرهرگونه آسیب دیدگی فرد دراجتماع پرداخته شده است، یادآورشد: از جامعه هدف آموزش و پرورش انتظارداریم که با هردیدگاه و نظری دراین کار بزرگ، همکاری و همراهی داشته باشند.

وی بیان داشت: دراین روزها یکی از مهمترین موارد مصداقی امر به معروف و یکی ازمهم‌ترین مصادیق نوع دوستی و علاقه ‌مندی به ایران عزیز، استفاده از ماسک توسط خودمان و توصیه استفاده از ماسک به دیگران است.

مدیرکل آموزش و پرورش البرزادامه داد: دراین پویش یادآورشده ایم که درنشست با مدیران مدارس به مناسبت بازگشایی مدارس نیز بررعایت سه نکته کلیدی که شامل استفاده ازماسک، رعایت فاصله اجتماعی وتهویه هوای مناسب برای کلاس ها ی درس دراین استان تاکید شده است.

قاسمی تاکید کرد: حفظ سلامتی دانش آموزان درمدارس از اهمیت بالایی برخوردار است لذا دانش آموزان با زدن ماسک و رعایت نکات بهداشت فردی و عمومی می توانند دراین راه سخت به یاری اولیا ومعلمان خود درمدرسه بیایند و گامی محکم درراه مبارزه با بیماری کرونا بردارند.

استان البرز۵۰۰ هزاردانش آموز و ۲۴ هزارفرهنگی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =