تکیه بر امکانات داخل راهکار برون رفت از مشکلات اقتصادی است

همدان _ ایرنا _ امام جمعه موقت همدان گفت: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب مشکلات اقتصادی کشور را باید با تکیه بر امکانات داخل رفع کنیم.

آیت الله سید مصطفی موسوی اصفهانی در خطبه‌های آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه شهر همدان افزود: برای رفع مشکلات اقتصادی کشور منتظر ترسیم برنامه اقتصادی از سوی دیگران نباشیم، چراکه ما قرآن،روایات و تجربه موفقیت ۴۰ ساله داریم.

وی تاکید کرد: همه باید منویات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه برنامه های خود قرار دهند و با مطالعه بیانات ایشان درصدد اجرای این برنامه ها باشند.

امام جمعه موقت همدان با تاکید بر اینکه در بازگشایی تمامی مراکز آموزشی به سلامت و آموزش توجه کنیم گفت: این مراکز با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی بازگشایی می‌شود.

آیت الله موسوی اصفهانی ادامه داد: در آستانه بازگشایی مراکز آموزشی، مدارس، دانشگاهها و حوزه های علمیه رعایت دستورالعمل های بهداشتی به طور کامل ضروری است تا لطمه ای به تحصیلات و سلامت جوانان و نوجوان وارد نشود.

وی خاطرنشان کرد: حوزه های علمیه نیز برای بازگشایی باید هم مسائل بهداشتی را رعایت کنند و هم مواظب لطمه نخوردن به تحصیلات باشند و با برنامه ریزی مطلوب به سلامت و آموزش اهمیت کافی داده شود.

آیت الله موسوی اصفهانی گفت: مقام معظم رهبری بر این نکته تاکید دارند که در برنامه آموزشی باید از سند تحول آموزش و پرورش که از قرآن و روایات دینی سرچشمه گرفته است، استفاده شود.

خطیب موقت جمعه همدان ادامه داد: بر اساس تاکیدات رهبر انقلاب ما باید با تکیه بر مسائل داخلی کشور برنامه سند تحول را اجرا کنیم تا به موفقیت برسیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =