نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی: ارتشیان ما بر رفتار دشمن مسلط هستند

مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: ارتشیان که مرزبان و مرزدار کشور هستند آمادگی کافی و لازم را برای مقابله با دشمنان دارند و بر رفتارهای آنها مسلط هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله سید احمد علم الهدی وی روز پنجشنبه در دیدار با فرمانده و جمعی از مسوولان منطقه پدافندهوایی شمال شرق امام رضا (ع) افزود: آمریکا در راس جبهه استکبار است که باید مراقب توطئه های آنان باشیم دشمنان از قدرت حزب الله هراس دارند و توانایی رویایی با آن را ندارند به همین علت از طریق توطئه، کشورهای اسلامی را به خطر می‌اندازند.

وی با بیان این که پدافند هوایی موقعیت ویژه‌ای در کشور به خصوص در استان خراسان دارد ادامه داد: ما شاهد یک ایمان قوی در نیروهای نظامی هستیم که با توسل به اهل بیت(ع) به قدرت دست پیدا می‌کنند.

وی اضافه کرد: رزمنده‌ای که وارد میدان دفاع می‌شود به واسطه عشق و ایمانش قدرت پیدا می‌کند ما شهید دادیم تا بتوانیم جبهه حق را پا بر جا نگه داریم پشتیبان همه ما خداست و بارها نصرت الهی را در امور کشور دیده‌ایم و  انشاء الله ارتشیان ما هم جزء سپاه امام عصر(عج) و مدافع مردمی باشند که نیازمند یاری هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =