از نارضایتی اسکوچیچ از تعطیلات طولانی تا احتمال تغییر نظر مسی

تهران- ایرنا- در سیزدهمین روز از شهریور سال ۱۳۹۹ با بسته ورزشی ایرنا همراه باشید.

به گزارش ایرنا، نارضایتی سرمربی تیم ملی از برگزار نشدن مسابقات و احتمال باقی ماندن لیونل مسی در بارسلونا از مهم‌ترین اخبار ورزشی روز ۱۳ شهریور بود.

برنامه لیگ برتر والیبال اعلام شد

کمیته مسابقات و رویدادهای فدراسیون والیبال برنامه نیم‌فصل نخست لیگ برتر را اعلام کرد. البته دیروز هم برنامه دیگری اعلام شده بود اما به دلیل مشکلاتی که داشت از سایت فدراسیون حذف شد.

احتمال ماندن مسی در بارسلونا بیشتر شد

خورخه مسی پدر و مدیر برنامه‌های لیونل مسی دیروز به کاتالونیا رفت تا درباره جدایی پسرش با مدیران بارسلونا دیدار کند. او امروز با مطرح کردن احتمال ماندن مسی،‌ امیدها را در دل هواداران بارسلونا زنده کرد.

پاداش و دستمزد برابر برای فوتبالیست‌های زن و مرد برزیل

فدراسیون فوتبال برزیل اعلام کرد که از این پس بازیکنان تیم ملی زنان و مردان این کشور، حقوق و پاداش برابری دریافت می‌کنند. برزیل چهارمین کشور جهان است که چنین تصمیمی می‌گیرد.

نارضایتی اسکوچیچ از تعطیلی مسابقات تیم ملی

دراگان اسکوچیچ هفت ماه پس از معرفی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران، حتی فرصت برگزاری یک جلسه تمرینی با بازیکنان را هم پیدا نکرده است. او امروز که برای تماشای فینال جام حذفی به مشهد سفر کرده بود، از تعطیلی مسابقات تیم ملی ابراز نارضایتی کرد.

محبی به جای رفتن به اروپا در سپاهان ماند

محمد محبی بازیکن ملی‌پوش و ستاره تیم سپاهان که گفته می‌شد پیشنهاداتی از اروپا دارد، امروز برای تمدید قرارداد خود با مدیران باشگاه سپاهان به توافق رسید.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha