تیم زاگرس اسلام آبادغرب حریفان خود را در لیگ برتر شناخت

کرمانشاه- ایرنا- مراسم قرعه کشی سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور برگزار شد و تیم هندبال زاگرس اسلام آبادغرب حریفان خود را در این رقابت‌ها شناخت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ۱۲ تیم در مسابقات فصل جاری رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور حضور دارند و در قالب ۲ گروه ۶ تیمی با هم رقابت می کنند.

بر این اساس، تیم هندبال زاگرس اسلام آبادغرب در گروه اول با تیم های ذوب آهن اصفهان، ستارگان دشستان، نیروی زمینی کازرون، پرسپولیس بهبهان و پاس ناجا قم همگروه شده است.

در گروه دوم نیز کیمیا کاشت کردستان، صنعت مس کرمان، فولاد مبارکه سپاهان، زغال سنگ طبس، پرواز هوانیروز و فراز بام خائیز دهدشت قرار گرفته اند.

طبق اعلام سازمان لیگ هندبال، مسابقات لیگ برتر قرار است از اوایل مهرماه به شکل متمرکز آغاز و مسابقات ۲ گروه به صورت ۲ هفته یکبار به میزبانی یکی از تیم های حاضر برگزار شود.

قدرتمندانه در مسابقات حضور پیدا می کنیم

مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آبادغرب روز جمعه در گفت و گو با ایرنا از حضور قدرتمندانه این تیم در فصل جاری رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور خبر داد و گفت: امیدوارم بتوانیم امسال افتخارات ۲ فصل پیش را تکرار کنیم.

سجاد اعظم همچنین با اشاره به قرعه کی مسابقات لیگ برتر، گفت: در گروه ما تیم های جوان و باتجربه ای قرار گرفته اند که برخی هایشان به دنبال نشان دادن خود و برخی دیگر حتی مدعی قهرمانی هستند.

وی یادآوری کرد: ما نیز به عنوان یک تیم باتجربه که سابقه نایب قهرمانی لیگ برتر را دارد سعی می کنیم با همه توان و قوا در این مسابقات شرکت و نماینده شایسته ای برای استان کرمانشاه باشیم.

مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آبادغرب افزود: تمرینات خود را از هفته آینده آغاز می کنیم تا بازیکنان تیم به آمادگی مناسب جهت حضور در لیگ برتر دست یافته و حریف قدرتمندی برای سایر تیم ها باشند.

اعظم همچنین آغاز دوباره مسابقات لیگ برتر را به فال نیک گرفت و افزود: برگزاری مسابقات به قدرتمندتر شدن تیم ملی هندبال و پویایی بیشتر این رشته کمک می کند.

وی در پایان یادآوری کرد: تعطیلی مسابقات و فعالیت های هندبال به خاطر شیوع کرونا طی ماه های اخیر ضربه های اقتصادی زیادی به بسیاری بازیکنان و مربیان و داوران این رشته وارد آورد که امیدوارم با از سرگیری مسابقات مشکلات آنها رفع شود.