۱۳ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۵۶
کد خبرنگار: 2297
کد خبر: 84025944
۲ نفر

برچسب‌ها

افزایش ۶ هزار نفری دانش آموزان در شهرستان ملارد

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان ملارد گفت: امسال ۸۱ هزار دانش آموز در این شهرستان به تحصیل می پردازندکه این تعداد نسبت به سال گذشته ۶ هزار نفر افزایش یافته است.

به گزارش ایرنا از فرمانداری ملارد، سجاد برنجی روز پنجشنبه افزود: تعداد دانش آموزان به دلیل مهاجرت مردم از سایر نقاط استان تهران یا دیگر نقاط کشور به این شهرستان افزایش یافته است.  

وی ادامه داد: افزایش تعداد دانش آموزان شهرستان ملارد در تمامی مقاطع تحصیلی است.

برنجی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید ۳۵۴ کلاس درس در این شهرستان ساخته شده است، افزود: حداقل ۹۰ کلاس درس دیگر نیز تا پایان دولت به ظرفیت آموزشی شهرستان اضافه می شود.
فرماندار شهرستان ملارد گفت: با توجه به افزایش میزان دانش آموزان و گسترش ویروس کرونا مسئولیت جامعه سه هزارو ٥۰٠ نفره فرهنگیان شهرستان ملارد امسال نسبت به سال های گذشته بسیار خطیرتر است. 

برنجی با بیان اینکه سلامت دانش آموزان باید اولویت مسئولان در شهرستان باشد، ادامه داد: مدیران مدارس باید تعامل و همکاری لازم را با انجمن مدارس در راستای کاهش استرس اولیا و خانواده برای حضور دانش آموزان در مدارس داشته باشند.

وی تاکید کرد: مدیران مدارس آمادگی لازم را در صورت حادتر شدن شرایط کرونا داشته باشند تا همه دانش آموزان بتوانند از آموزش فضای مجازی بهرمند شوند.

برنجی با بیان اینکه کلاس های درس دانش آموزان با ١٠ نفر و رعایت فاصله گذاری اجتماعی  برگزار می شود، تصریح کرد: همه مدارس برای مقابله با ویروس کرونا به صورت مستمر ضدعفونی می شود.

وی تاکید کرد: ۲۱۰ مدیر مدرسه با توجه به شرایط امسال، قطعا ایثارگرانه  در مدارس برای آموزش، پرورش و حفظ سلامت دانش آموزان به صورت ویژه خدمت می کنند.

شهرستان ملارد با ٤٠٠ هزار نفر جمعیت در غرب استان تهران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =