کلاسهای درس مدارس گناباد به صورت مجازی برگزار می‌شود

گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد گفت: با توجه به وضعیت قرمز این شهرستان از نظر شیوع ویروس همه‌گیر کرونا کلاسهای درسی مدارس به صورت کاملا مجازی و غیر حضوری برگزار می‌شود.

حامد قربانی روز پنجشنبه در جلسه برنامه‌ریزی و هماهنگی آغاز سال تحصیلی گناباد افزود: با توجه به گزارشهای دریافتی از نظر شیوع و ابتلای به بیماری کووید ۱۹ و حساسیت و دغدغه‌مندی خانواده‌ها مطابق با پروتکلهای بهداشتی ستاد کرونا تا زمانی که وضعیت قرمز ادامه داشته باشد کلاسهای درسی مدارس این شهرستان به صورت مجازی و غیر حضوری برگزار می شود.

وی ادامه داد: همه معلمان و مجموعه آموزش و پرورش از ۱۵ شهریور ماه در مدارس حضور دارند ولی دانش آموزان در همه پایه‌های تحصیلی به صورت کاملا غیر حضوری به تحصیل می‌پردازند.

فرماندار گناباد گفت: با توجه به حساسیتهای تعلیم و تربیت و از طرفی حساسیت نسبت به سلامت دانش‌آموزان با همکاری خانواده‌ها و والدین بعد از بازگشت گناباد به وضعیت عادی، کلاسهای درس به صورت حضوری و غیر حضوری مطابق با پروتکلهای اعلامی بهداشتی برگزار می شود تا شاهد افت تحصیلی دانش آموزان و از جمله کلاس اول ابتدایی نباشیم.

هزار و ۸۰۰ فرهنگی در قالب هزار و ۳۱ کلاس درس و ۲۵۱ مدرسه، تعلیم و تربیت ۱۸ هزار دانش‌آموز را در مناطق شهری و روستایی گناباد بر عهده دارند.

سه بخش با ظرفیت ۱۷۰ تخت و یک بخش مراقبتهای ویژه برای درمان مبتلایان به بیماریهای حاد تنفسی و کرونا در بیمارستان علامه بهلول گنابادی در نظر گرفته شده است.

مرکز شهرستان ۹۰ هزار نفری گناباد در ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =