فینال جام حذفی فوتبال در مشهد بدون حضور خبرنگاران برگزار می‌شود

مشهد- ایرنا- مسوول روابط عمومی هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: دیدار نهایی جام حذفی فوتبال بدون حضور خبرنگاران و تنها با حضور محدود عکاسان و تصویربرداران عصر امروز در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار می شود.

امیر اختری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: علاوه بر عکاسانی که با هماهنگی فدراسیون فوتبال در ورزشگاه امام رضا(ع) حاضر می‌شوند جمعی از عکاسان خراسان رضوی نیز این دیدار مهم را پوشش می‌دهند.

وی این تصمیم را مطابق تصمیمات سازمان لیگ برای برگزاری بازیهای لیگ برتر در شرایط شیوع ویروس کرونا دانست و ادامه داد: تصویربرداران سازمان صداو سیما و برنامه‌های ورزشی و همچنین موسساتی که پوشش دهنده بازی در فضای مجازی هستند نیز برای این دیدار مجوز ورود به ورزشگاه را دریافت کرده‌اند.

مسوول روابط عمومی هیات فوتبال خراسان رضوی بر برگزاری این دیدار بدون تماشاچی تاکید کرد و اظهار داشت: علاوه بر تبلیغات محیطی مرسوم در اطراف زمین، بخشی از سکوها نیز برای ارائه تبلیغات مورد استفاده قرار گرفته است.

اختری افزود: صبح امروز نیز رختکنها و اتاقهایی که برای بازی در اختیار تیم ها و برگزار کنندگان قرار می گیرد با هدف پیشگیری از شیوع کرونا گندزدایی و در این مکانها تا حضور بازیکنان مهر و موم شد.

دیدار پایانی جام حدفی فوتبال فصل ۹۹-۹۸ (یادواره آزادسازی خرمشهر) روز پنجشنبه ۱۳ شهریور ماه از ساعت ۱۸ و ۱۵ دقیقه بین دو تیم تراکتور و استقلال در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =