بیمارستان عجب شیر تا پایان سال بهره برداری می‌شود

مراغه - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از پیشرفت ۷۹ درصدی بیمارستان در حال احداث عجب شیر خبر داد و افزود: این طرح امسال به بهره برداری خواهد رسید.

محمد حسین صومی روز پنجشنبه در بازدید از روند اجرای بیمارستان جدید شهرستان عجب شیر با بیان اینکه عملیات اجرایی این بیمارستان به خوبی پیش می‌رود، اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و تامین اعتبارات لازم و سرعت عمل طرح، امیدواریم امسال بتوانیم ساختمان بیمارستان را آماده و تجهیز کنیم.


فرماندار عجب شیر نیز در این جلسه تسریع در تکمیل این بیمارستان را خواستار شد و افزود: این بیمارستان در مسیر شمال به جنوب  استان قرار دارد و تسریع در ساخت آن ضروری است.

عادل اصغر پور همچنین از کمبود دستگاه دیالیز در این شهرستان گلایه کرد و گفت: از هشت دستگاه دیالیز موجود تنها ۲ دستگاه سالم است که جوابگوی نیاز بیماران نیست.

وی گفت همچنین از نبود پزشک متخصص این شهرستان انتقاد کرد و تامین نیروی مورد نیاز درمان شهرستان از سوی علوم پزشکی را خواستار است.

 بیمارستان ۸۲ تختخوابی عجب شیر در زمینی به مساحت ۱۵ هزار مترمربع باز زیربنای ۸ هزار و ۶۷ مترمربع در چهار طبقه در حال احداث است.
این بیمارستان دارای بخش های تخصصی داخلی زنان و زایمان، مراقبت های ویژه، کلینیک های فوق تخصصی، آزمایشگاه ها، بخش نوزادان و کودکان و درمانگاه های تخصصی مورد نیاز است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =