جانفشانی کادر درمانی یادآور ایثارگری‌های دفاع مقدس است

مهاباد- ایرنا- استاندار آذربایجان‌غربی با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی کادر درمان برای مقابله با کرونا گفت: جانفشانی پزشکان و پرستاران در این ایام یادآور ایثارگری‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس است.

محمدمهدی شهریاری روز پنجشنبه در دیدار با خانواده بهورز شهید "رشید شیخ‌آقایی" نخستین شهید سلامت استان در بوکان ضمن قدردانی از مجاهدت‌های کادر درمان در مبارزه با کرونا اظهار داشت: با شیوع کرونا کادر درمان در خط مقدم مبارزه با این ویروس قرار گرفتند به‌طوری که تاکنون تعدادی از آنها در سراسر کشور به فیض شهادت نائل آمده‌اند.

وی افزود: امروز کادر درمانی مانند دوران دفاع مقدس با همه توان مشغول خدمت رسانی به مردم بوده و در این راه تا پای جان ایستاده‌اند.

استاندار آذربایجان غربی اضافه کرد: ایثارگری و فداکاری کادر درمان در روزهای شیوع کرونا بر هیچ کسی پوشیده نیست و  همچنان با تلاش جهادگونه خود برای خدمت به بیماران در بیمارستان‌ها شب و روز نمی‌شناسند.

شهریاری با اشاره به اینکه مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با کرونا فعالیت دارند و همه مردم ایران قدردان این تلاش هستند، ادامه داد: امروز بیش از هر زمان دیگری به همراهی جمعی برای عبور از بحران کرونا نیاز داریم.

شهریاری با قدردانی از ایثار شهید شیخ‌آقایی و دیگر تلاشگران این عرصه ابراز امیدواری کرد با مجاهدت کادر درمان و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی هرچه زودتر شاهد کاهش شیوع کرونا و از بین رفتن کامل آن باشیم.

در این دیدار استاندار آذربایجان‌غربی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خانواده شهید رشید شیخ آقایی قدردانی کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =