ویژه برنامه «وداع با رفیق صحنه‌ها» در تئاترشهر برگزار می‌شود

تهران - ایرنا - آیین یادبود درگذشت زنده یاد میلاد حاجی‌زاده از بازیگران و دستیاران کارگردان فقید تئاتر کشور عصر روز جمعه (14 شهریورماه) در مجموعه تئاترشهر برگزار می‌شود.

آیین  یادبود درگذشت زنده یاد میلاد حاجی‌زاده بازیگر، دستیار کارگردان و مدیرتولید فعال تئاتر کشورمان ساعت ۱۹ روز جمعه چهاردهم شهریور ماه با همراهی و مشارکت تعدادی از هنرمندان و مجموعه‌های تئاتری از جمله اداره کل هنرهای نمایشی، مجموعه تئاترشهر، انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، کانون دستیاران خانه تئاتر، مرکز تئاتر مولوی، مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، انجمن هنرهای نمایشی ایران، دبیرخانه جشنواره تئاتر دفاع مقدس در سالن انتظار تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.

در این مراسم که به کارگردانی اتابک نادری در قالبی ویژه و متفاوت میزبان همراهان و دوستان این هنرمند فقید است، تعدادی از هنرمندان شناخته شده تئاتر کشورمان نیز حضور دارند.  

زنده یاد میلاد حاجی‌زاده روز شنبه هشتم شهریور ماه در سن ۲۷ سالگی دار فانی را وداع گفت. پیکر این هنرمند طی روزهای گذشته با انتقال به زادگاهش در منطقه پارس آباد مغان به خاک سپرده شد.

ویژه برنامه «وداع با رفیق صحنه ها» ساعت ۱۹ روز جمعه ۱۴ شهریور ماه در سالن انتظار تالار اصلی مجموعه تئاترشهر با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی میزبان همراهان و دوستداران زنده یاد میلاد حاجی‌زاده خواهد بود.

دست اندرکاران این ویژه برنامه از تمامی حاضران در این مراسم خواستند تا حین ورود به برنامه حتما ماسک به همراه داشته باشند.

مرحوم میلاد حاجی زاده دارای مدرک کارشناسی بازیگری بود که علاوه بر دستیاری کارگردانی و مدیریت تولید در چندین پروژه نمایشی، در حوزه بازیگری هم فعالیت‌هایی را انجام داده بود.

نمایش سه‌شنبه‌های لعنتی یکی از آخرین کارهای این هنرمند در تئاتر بود که به کارگردانی محمدمهدی خاتمی در تالار سایه مجموعه  تئاترشهر روی صحنه رفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =