آمادگی پلیس تهران برای روان‌سازی ترافیک بازگشایی مدارس

تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به اینکه مدارس از روز شنبه بازگشایی می‌شود، گفت: پلیس راهور با برخورداری از تجربه سال‌های گذشته و به کارگیری تمام ظرفیت خود برای روان‌سازی ترافیک طی روزهای مصادف با بازگشایی مدارس آمادگی صددرصدی دارد.

سردار «محمدحسین حمیدی» روز پنجشنبه با اشاره به اینکه تمهیدات لازم مبنی بر استقبال از آغاز سال تحصیلی جدید اندیشیده و مقدمات آن عملیاتی شده است، اذعان داشت: از جمله این اقدامات برگزاری کلاس‌های مجازی برای توجیه و آموزش رانندگان سرویس مدارس و پیمانکاران سرویس مدارس به منظور بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و تردد ایمن دانش‌آموزان است.

وی اضافه کرد: کارکنان پلیس راهور تهران برای روان‌سازی ترافیک در تمامی نقاط و معابر شهری حضور مستمر و موثر خواهند داشت تا تردد دست‌اندرکاران آموزش و پرورش و والدین دانش‌آموزان تسهیل شود.

وی همچنین بازگشایی مدارس را به تمامی دانش‌آموزان و به خصوص همیاران پلیس و کلاس اولی‌ها تبریک گفت و از آنان خواست به توصیه‌های بهداشتی گوش فرا دهند و در داخل سرویس‌های مدارس حتما از ماسک استفاده کنند.

به گزارش ایرنا وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سال تحصیلی جدید به شکل حضوری از روز شنبه ۱۵ شهریور ماه آغاز می‌شود، تاکید دارد که دانش‌آموزان باید برای سال تحصیلی جدید و حضورشان با مدیران مدارس هماهنگ باشند.

به گفته «محسن حاجی‌میرزایی» برای آماده شدن شرایط شروع موفق سال تحصیلی تلاش‌های بسیار شده است و دست‌اندرکاران آموزش‌وپرورش در سراسر کشور، مدارس را برای استقبال از دانش‌آموزان آماده کرده‌اند. 

دانش‌آموزان کشور دوسوم سال تحصیلی گذشته را به ‌شکل حضوری و یک‌سوم پایانی را به‌طور مجازی و با استفاه از روش‌های آموزش غیرحضوری پشت گذاشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =