صیانت از امنیت موجود، بیشترین و مهمترین دغدغه پلیس است

زنجان - ایرنا - نماینده مردم شهرستانهای ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر بیشترین و مهمترین دغدغه پلیس، صیانت از امنیت موجود کشور است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن شجاعی روز پنجشنبه در جمع کارکنان انتظامی شهرستان خرمدره با تقدیر از اقدامات پلیس افزود: تلاش پلیس در برخورد با اراذل و اوباش و ناامن کنندگان امنیت جامعه قابل تقدیر و تحسین است.

وی با بیان اینکه با تلاش، جدیت و پشتکار ماموران انتظامی اکنون شاهد تحقق امنیت پایدار به نحو مطلوب در سطح جامعه هستیم، حضور متعهدانه و هوشمندانه آحاد مردم در فرآیند تثبیت امنیت را امری انکار ناپذیر خواند و اظهار داشت: پلیس امروز با بهره مندی از این ظرفیت عظیم، توانسته از بروز آسیب های مختلف اجتماعی به نحو چشمگیری جلوگیری کند.

نماینده مردم شهرستان های ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: کارکنان انتظامی جهت رسیدن به این هدف در یک حرکت علمی برای توسعه منطقی با در نظر گرفتن واقعیت های انتظامی و سیاسی گام برداشته و در این راستا توانسته اند افتخارات غیرقابل انکاری برای جامعه به ارمغان بیاورند.

حجت الاسلام شجاعی افزود: نیروی انتظامی تامین امنیت را از داخل کشور تا مرزبانی برعهده داشته و قوی‌تر از گذشته در خدمت نظام، اسلام و مردم عزیز بوده و در تامین امنیت بیش از گذشته تلاش و جهاد خواهند داشت.

وی اظهار داشت: تلاش های شبانه روزی و خستگی ناپذیر کارکنان نیروی انتظامی برای مردم خرمدره نوید بخش امنیت و آسایش بوده است و خوشبختانه شهروندان شهرستان خرمدره وجود امنیت در سطح شهر را احساس و درک کرده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =