۱۳ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۵۵
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84025620
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۴ تن توتون و تنباکوی قاچاق در تهران

تهران- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: بیش از چهار تن توتون و تنباکو قاچاق به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در مرکز تهران کشف شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پلیس تهران بزرگ سردار «حمید هداوند» در این باره اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر دپو مقادیر زیادی توتون و تنباکو قاچاق در انبار یک واحد صنفی در حوالی دروازه شمیران، بررسی موضوع در دستور کار ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی افزود: تیمی از ماموران این پلیس برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام و در بررسی‌های اولیه صحت خبر را تایید و هویت مالک انباری شناسایی شد. 

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از انباری واحد صنفی اخذ شد، افزود: روز گذشته تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند مالک انباری واحد صنفی را دستگیر کنند. 

هداوند تصریح کرد: در بررسی‌های انجام شده از داخل انباری واحد صنفی چهار تن توتون و تنباکو فاقد فاکتور و مجوزهای قانونی و گمرکی کشف و متهم به در همان تحقیقات اولیه به جرم انتسابی معترف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی این اقلام را حدود ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، خاطر نشان کرد: این انبار با دستور قضائی پلمب شد.

وی افزود: پس از تکمیل پرونده، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =