زمین موردنیاز برای احداث مسکن در استان اردبیل تامین می‌شود

اردبیل - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در اجرای طرح مسکن ملی زمین‌های موردنیاز برای قشرهای هدف تامین می‌شود.

به گزارش ایرنا ، محبوب حیدری روز پنجشنبه در نشست با فرماندار پارس‌آباد مغان اظهارداشت: تاکنون زمین ۴۷۰ واحد از این طرح جهت اجرا در اختیار بنیاد مسکن قرار گرفته و اگر مازاد بر این نیز متقاضی وجود داشته باشد در اختیار بنیاد مسکن قرار خواهیم داد.

وی افزود: ۲۸۰ واحد از واحدهای طرح مسکن مهر نیز تحویل متقاضیان داده شده و ۲۰۰ واحد دیگر نیز آماده تحویل است.

وی از متقاضیان خواست واحدهای خود را تحویل گرفته و اگر نواقصی هم وجود دارد با پیمانکار حل کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی گفت: بزودی مناقصه پروژه جاده پارس‌آباد تا سه‌راهی سربند جهت واگذاری به پیمانکار انجام می‌شود تا عملیات اجرایی این مسیر نیز آغاز شود.

حیدری افزود: مطالعات کل محور از سه‌راهی صحرا تا گرمی ، بیله‌سوار و پارس‌آباد تا مشگین‌شهر انجام شده و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

وی همچنین از پیشرفت ۹۰ درصدی طرح جامع شهرستان پارس‌آباد خبر داد و گفت: طی هفته آتی بازنگری طرح جامع شهری با حضور شهردار انجام و اقدامات لازم برای مابقی این طرح عملیاتی خواهد شد.

فرماندار پارس‌آباد مغان نیز در این جلسه گفت: تا ۲ ماه آینده ۳۷ کیلومتر از مسیر ۱۳۵ کیلومتری جاده سربند پارس‌آباد به سه‌راهی مشگین‌شهر به مناقصه گذاشته خواهد شد و مطالعات آن هم انجام شده است‌.

ابراهیم امامی افزود: اسلام‌آباد پیشانی ورود به شهرستان پارس‌آباد است و باید نسبت به عملیات اجرایی زیرسازی و آسفالت جاده عبوری از داخل اسلام‌آباد اقدام شود.

وی بیان کرد: ساختمان نیمه‌تمام فرمانداری پارس‌آباد نیمه‌کاره رها شده و اختصاص بودجه برای اتمام این پروژه باید در دستور کار قرار بگیرد.

فرماندار پارس‌آباد افزود: به دلیل جمعیت بالای شهری عمران شهری پارس‌آباد با مشکلات مالی درگیر شده و از ۹ محله ۱۳ محله شهری بافت فرسوده و سکونتگاه‌های غیررسمی تعریف شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =