مهار ۲ مورد آتش‌سوزی در جنوب تهران

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: آتش‌سوزی یک کارگاه تولیدی روکش صندلی و یک کارگاه تصفیه روغن‌سوخته در جنوب تهران بدون مصدومیت مهار شد.

سیدجلال ملکی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: حادثه آتش‌سوزی کارگاه تولیدی روکش صندلی در ساعت ۸:۴۰ امروز در خیابان شهید رجایی به سامانه ۱۲۵ اعلام و بلافاصله ماموران سه ایستگاه آتش‌نشانی با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

افزود: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد که طبقه دوم یک سوله ۵۰۰ متری مسقف که با ورق شیروانی پوشانده شده بود، دچار آتش‌سوزی شده است.

وی با اشاره به وجود روکش صندلی‌ در این قسمت و سرایت آتش به آنها، اضافه کرد: با تلاش آتش‌نشانان این حادثه مهار و لکه‌گیری شد و دود ناشی از آن هم تخلیه شد.

وی همچنین به آتش‌سوزی جزیی در فضای سبز پشت فرودگاه مهرآباد اشاره کرد و گفت: این آتش‌سوزی شب گذشته در فضای سبز میدان فتح روی داد و ارتباطی به فرودگاه نداشت.

کارگاه تصفیه‌ روغن‌سوخته جنوب تهران در آتش سوخت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش‌سوزی کارگاه تصفیه روغن‌سوخته در جاده ورامین خبر داد و گفت: این حادثه بدون مصدومیت مهار شد.

سیدجلال ملکی اظهار داشت:  ساعت ۱۲:۰۴ امروز حادثه آتش‌سوزی کارگاه صنعتی در جاده ورامین به سامانه ۱۲۵ اعلام و بلافاصله ماموران ۲ ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تانکر آب به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: محل آتش‌سوزی کارگاهی به وسعت ۵۰۰ متر بود که در آنجا کار تصفیه روغن‌سوخته را انجام می‌دادند و در نتیجه این حادثه هفت دستگاه مخزن دچار آتش‌سوزی شده بود.

ملکی با بیان اینکه آتش کاملا شعله‌ور و در حال سرایت به بخش‌های دیگر این کارگاه بود، بیان کرد: آتش‌نشانان با استفاده از آب و کف عملیات خاموش کردن آتش را آغاز کردند و پس از دقایقی موفق شدند این آتش‌سوزی گسترده را مهار کنند.

وی علت این حادثه را در دست بررسی کارشناسان آتش‌نشانی اعلام کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =