امام جمعه اهواز: رفع مشکل هفت تپه مطالبه جدی مردم خوزستان است

دزفول - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: رفع مشکل کارخانه کشت و صنعت نیشکر هفت تپه مطالبه جدی مردم خوزستان است و باید مشکلات بعد از خصوصی سازی این شرکت برطرف شوند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام والمسلمین عبدالنبی موسوی‌فرد روز پنجشنبه در آیین معارفه امام جمعه جدید شوش در مصلی جمعه این شهر افزود: واگذاری کارخانه نیشکر هفت تپه به مدیریت فعلی آن در راستای خصوصی سازی از اول اشتباه بود.
وی ادامه داد: مدیریت هفت تپه وقتی عملکرد خوبی ارایه نکرد می‌بایست همان اوایل واگذاری خلع ید می‌شد؛ اکنون نیز مردم خوزستان و کارگران زحمتکش این شرکت خواستار باز پس گیری این شرکت از مدیریت فعلی هستند.
نماینده ولی فقیه در خوزستان درخصوص واگذاری شرکت‌ها و کارخانجات به بخش خصوصی بیان داشت: کارخانه‌ای که عملکرد خوبی دارد بعد از واگذاری به بخش خصوصی باید عملکرد آن بهتر و درخشان‌تر شود.
وی خواستار نظارت جدی بر عملکرد شرکت‌ها و کارخانه‌های واگذار شده به بخش خصوصی شد و افزود: بخش خصوصی بعد از تحویل گرفتن یک شرکت باید بتواند تولید و اشتغال را در آن شرکت افزایش دهد.
امام جمعه اهواز گفت: نظارت بر شرکت‌های واگذار شده به بخش خصوصی برای رعایت الزامات و پرداخت حق و حقوق قانونی کارگران ضروری است.

زعیم حوزه‌های علمیه استان خوزستان نیز در این آیین از عملکرد حجت الاسلام سیدمحمدامام سید محمد امام در مدت ۲۹ سال تصدی این مسوولیت تشکر و قدردانی کرد.
آیت الله محمدعلی موسوی جزایری افزود: خدمات شایسته امام جمعه شوش به ویژه در حوزه علمیه ماندگار است و امیدواریم بعد از بازنشستگی درحوزه علمیه این شهرستان ادامه خدمت خواهند داشت.
دراین مراسم حیدری نماینده مردم خوزستان درمجلس خبرگان، مسوولان شهری، عشایروسادات، نیروهای نظامی و انتظامی حضور داشتند.
در پایان این مراسم ازخدمات ۲۹ساله حجت الاسلام  سیدمحمد امام تکریم و حجت الاسلام مهدی علیزاده اصل امام جمعه سابق امیدیه به عنوان امام جمعه جدید شوش معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =