۱۳ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۰
کد خبرنگار: 1278
کد خبر: 84025528
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون اقتصادی استاندار زنجان منصوب شد

زنجان - ایرنا - با حکمی از سوی وزیر کشور و به پیشنهاد استاندار زنجان، محمدرضا آبی‌پور به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، در متن این حکم آمده است: بنا به پیشنهاد استاندار محترم زنجان و با توجه به تایید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور به موجب این حکم به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان منصوب می شوید.

امید است ضمن تلاش در جهت مدیریت بهینه منابع به ویژه منابع انسانی با بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع موفق باشید.

توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت منویات و فرامین مقام معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

گفتنی است، محمدرضا آبی پور که پیش از این مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری و سرپرست معاونت اقتصادی استاندار زنجان بود، سوابق و فعالیت هایی همچون قائم مقامی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، ریاست اداره تعاون شهرستان ابهر، معاونت شرکت شهرکهای صنعتی استان، رئیس گروه اقتصادی استانداری زنجان و مدیریت توسعه، کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان را نیز در کارنامه کاری خود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =