۱۳ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۳۷
کد خبرنگار: 864
کد خبر: 84025519
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ میلیون و ۲۵۹ هزار و ۸۲۸ جلد کتاب درسی در استان مرکزی توزیع شد

اراک - ایرنا - معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: ۲ میلیون و ۲۵۹ هزار و ۸۲۸ جلد کتاب درسی برای آغاز سال تحصیلی جدید بین دانش آموزان این استان توزیع شد.

«بهرام حسین‌آبادی» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۲ میلیون و ۳۱۶ هزار و ۱۹۱ جلد کتاب درسی دوره ابتدایی و متوسطه اول وارد استان مرکزی شده که تاکنون حدود ۹۸ درصد این کتاب‌ها در بین دانش‌آموزان استان توزیع شده‌است.

وی ادامه داد: حدود ۳۰ درصد کتاب‌های درسی متوسطه دوم نیز در استان مرکزی توزیع و بقیه کتاب‌های دانش آموزان این دوره هفته آینده انجام می شود.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان مرکزی خاطرنشان کرد: سامانه توزیع کتاب‌های تک درس نیز پس از اتمام توزیع کتاب‌ دانش آموزان فعال می‌شود.

حسین آبادی گفت: سامانه توزیع کتاب‌های تک درس برای تامین کتاب‌های مورد نیاز معلمان و دانش‌آموزانی که قصد تغییر رشته داشته و نیازمند تک درس هستند انجام می‌شود.

وی ادامه داد: استان‌های کشور از سوی ستاد ملی کرونا به سه وضعیت قرمز، زرد و سفید تقسیم شده که برگزاری کلاس‌های آموزشی در استان‌ها و شهرستان‌ها با وضعیت قرمز به‌صورت غیر حضوری، زرد ۵۰ درصد حضوری و ۵۰ درصد غیر حضوری و سفید به صورت عادی و همانند سال گذشته انجام می شود.

۲۳۴ هزار و ۸۳۴ دانش‌آموز در ۲ هزار و ۳۶۹ مرکز آموزشی تحصیل می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =