۱۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۴۵
کد خبرنگار: 1279
کد خبر: 84025119
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

توضیح دفتر آیت الله موسوی جزایری در خصوص یک 
خبر

اهواز- ایرنا- مسئول بخش فضای مجازی دفتر آیت‌الله موسوی جزایری در خصوص اظهارات منتشر شده در فضای مجازی با موضوع انتقاد از حجت الاسلام پناهیان توضیحاتی ارایه کرد.

حجت الاسلام کمیل عساکره چهارشنبه شب در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه  اخیرا ویدئو و خبری از آیت‌الله موسوی جزایری در پاسخ به انتقاد حجت‌الاسلام‌والمسلمین پناهیان از استاندار خوزستان در فضای مجازی منتشر گفت: در نشستی که با حضور چند فعال رسانه‌ای برگزار شد، قرار بود آیت الله موسوی جزایری به تشریح آخرین وضعیت حوزه علمیه استان بپردازد.

وی ادامه داد: تا پیش از این نشست، آیت الله موسوی جزایری از محتوای سخنان بیان شده توسط حجت الاسلام پناهیان نسبت به استاندار خوزستان بی‌اطلاع بود و پس از بیان سوالات خبرنگاران پیرامون حوزه علمیه استان، از زعیم حوزه‌های علیمه در استان خواسته شد تا به بیان نظر خود در مورد اظهارات اخیر آقای پناهیان بپردازد و وی در پاسخ خود بیان کرد که « بنده مطلع نیستم؛ اما به طور کلی می‌توان گفت باید قبل از اینکه مطلبی گفته شود لازم است تحقیق و بررسی کرد».

 مسئول بخش فضای مجازی دفتر آیت‌الله موسوی جزایری به بخش دیگری از  صحبت‌های نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری پرداخت و گفت: تاکید آیت الله موسوی جزایری بر این بود که «ما روحانی هستیم و با اشخاص عادی که هرچه بگویند، مسئله ای نیست، تفاوت وجود دارد به این خاطر که حرف ما حرف خدا و پیامبر است».

وی ادامه داد: بعد از اینکه آیت الله موسوی جزایری در جریان سخنان آقای پناهیان قرار گرفت در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه چرا استاندار را باید به گاری بست عنوان‌کرد که « چه احتیاجی است که ببندیمش به گاری؛ بنده خدا (استاندار خوزستان) برای تامین منابع مالی مورد نیاز اجرای طرح آبرسانی به غیزانیه پیگیری‌های خود را انجام داده است».

عساکره یادآورشد: در این نشست هیچگونه مطلبی از سوی آیت الله موسوی جزایری به آقای پناهیان نسبت داده نشد و نباید در بیان سخنان زعیم حوزه‌های علیمه استان جابجایی صورت می‌گرفت.

او تاکید کرد: زعیم حوزه‌های علمیه استان خوزستان از حجت الاسلام پناهیان در این نشست همواره با احترام سخن گفت و  توصیه صورت همانطور که عنوان شده، خود را خطاب قرار داده است و در این بین اشتباه رسانه‌ای صورت گرفته است.

 وی با بیان اینکه آیت‌الله موسوی جزایری، همواره از تلاش‌های مسئولین تقدیر و نسبت به کم‌کاری‌ها انتقاد دارد، اظهارداشت: وی همچنین نسبت به عملکرد استاندار خوزستان در جریان پروژه آب‌رسانی به غیزانیه با وجود اینکه ممکن است انتقاداتی هم وجود داشته باشد، ابراز رضایت دارد.

آب شرب بخش غیزانیه شامل دهستان مشرحات و دهستان غیزانیه از سه منبع تامین آب شامل تاسیسات آب شیبان، تاسیسات یادگار امام خمینی (ره) منشعب شده از کانال کوت‌امیر و تاسیسات کمتوله‌ آب زیرزمینی شهرستان رامهرمز تامین می‌شود.

رییس جمهوری نهم خرداد امسال به وزیر نیرو دستور داد حل کامل و سریع مشکل آب منطقه غیزانیه اهواز را به صورت مستمر پیگیری کند.

بخش غیزانیه در شرق اهواز پیش از این ۹۶ روستا داشت که بعضی از آنها خالی از سکنه شده و اکنون تعداد آنها به حدود ۸۰ روستا با حدود ۳۰ هزار نفر جمعیت رسیده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha