فارغ‌التحصیلان دانشگاه امام صادق(ع) به پنج هزار نفر رسیدند

تهران- ایرنا - عضو هیات امنای دانشگاه امام صادق (ع) با اشاره به چهار دهه فعالیت این دانشگاه، تعداد فارغ التحصیلان آن را از زمان تاسیس تاکنون پنج هزار نفر ذکر کرد.

حجت الاسلام سیدمصطفی میرلوحی عصر چهارشنبه در بزرگترین گردهمایی مجازی دانش آموختگان دانشگاه امام صادق(ع) و بزرگداشت آیت الله مرحوم محمدرضا مهدوی کنی که با حضور دانش آموختگان برجسته این دانشگاه در داخل و خارج از کشور همراه بود اظهارکرد: همانطور که نام انقلاب اسلامی بدون نام امام راحل (ره) قابل تصور نیست، نام دانشگاه امام صادق (ع) نیز بدون نام آیت الله مهدوی کنی متصور نیست.

وی ضمن تقدیر از رهبر معظم انقلاب در حمایت های موثر از دانشگاه امام صادق (ع) پس از رحلت آیت الله مهدوی کنی و تعیین هیات امنای مؤسسه جامعة‌الامام‌الصادق(ع) و ترسیم راهبردهای روشن و اطمینان‌بخش از سوی ایشان، بر لبیک و پیگیری و اجرای 12 راهبرد ابلاغی از سوی رهبری به این دانشگاه تاکید کرد.

دانشگاه امام صادق ، غیرانتفاعی و از زیر مجموعه‌های جامعة الامام الصادق و از دانشگاه‌های راهبردی جمهوری اسلامی ایران است.

عضو هیات امنای دانشگاه امام صادق (ع) افزود: همانطور که رهبر معظم فرموده اند دانش آموختگان ممتاز و مدیران متخصص فارغ التحصیل این دانشگاه بایستی در تولید محتوا در حوزه علوم انسانی و رساندن معارف حق الله به جان های تشنه عالم و همچنین رفع مشکلات جامعه و خدمت به مردم اثرگذار باشند.

میرلوحی با بیان اینکه در حال حاضر بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق(ع) که به لحاظ علمی و اخلاقی از شایستگی لازم برخوردار بوده اند، در مراکز و پست های مختلف مدیریتی در حال خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، افزود: بعنوان مثال سفرای فعلی ایران در کشورهای روسیه، هند و سنگال از فارغ التحصیلان این دانشگاه به شمار می روند.

عضو هیات امنای دانشگاه امام صادق (ع) همچنین با اذعان به مشکلات مالی کانون دانش‌ آموختگان دانشگاه امام صادق(ع)، از دانش آموختگان درخواست کرد که در صورت امکان برای اجرای موثر برنامه های این کانون ماهانه و به دلخواه مبلغی را از حقوق خود اختصاص دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =