۱۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۶
کد خبرنگار: 911
کد خبر: 84024862
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۹۲ درصد خدمت گیرندگان از ادارات در قزوین، ماسک می‌زنند

قزوین - ایرنا - براساس ارزیابی های انجام شده ۹۲ درصد خدمت گیرندگان از ادارات، بانک‌ها و نهادهای خدماتی استان قزوین از ماسک استفاده می‌کنند.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری قزوین روز چهارشنبه در نشست ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا افزود: با این وجود شهروندانی که در معابر و خیابان ها حضور دارند کمتر نسبت به استفاده از ماسک اقدام می کنند و بیشتر آنها ماسک نمی زنند.

محمد افشار افزود: در حال حاضر یکی از مشکلات ما در حوزه شیوع کرونا نانوایی ها هستند که محل تجمع شهروندان به شمار می روند و باید استفاده از ماسک و فاصله گذاری در این مکان ها با جدیت بیشتری مورد توجه قرار بگیرد.

این مسوول همچنین با اشاره به ابتلای ۵۷۵ تن از کارمندان، کارگران و اصناف قزوین به کرونا، گفت: ۵۷ درصد از این تعداد را شاغلان بخش صنعت، ۳۶ درصد را کارمندان و سایر را اصناف تشکیل می دهند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین نیز در این نشست از توزیع ۱۳۰ هزار ماسک رایگان و ۲ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده به هیات های مذهبی در نیمه اول محرم امسال خبر در راستای پیشگیری از کرونا خبر داد.

حجت الاسلام محمد جواد زهرایی گفت: در این مدت ۹۰۰ بازدید از هیات های مذهبی فعال انجام شد و ۳۵۰ فقره تذکر شفاهی و پنج مورد تذکر کتبی به هیات ها برای رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی ارایه شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha