سامانه آموزشی دانشگاه علامه تغییر کرد

تهران-ایرنا- سامانه آموزشی گلستان در دانشگاه علامه طباطبایی جایگزین سامانه قبلی شد و همه امور آموزشی این دانشگاه از طریق سامانه گلستان انجام می‌شود.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از دانشگاه علامه، معاونت آموزشی دانشگاه اعلام کرد:  پیچیدگی و تنوع قوانین و آیین‌نامه‌های آموزشی، مطالبه کارمندان برای استفاده از امکانات و سیستم های نرم‌افزاری نوین، خواست دانشجویان، استادان و کارکنان مبنی بر تسهیل فرآیند آموزشی، رفع موانع آموزشی موجود و مکانیزه کردن فرآیندهای آموزشی، ضرورت ارتقاء یا جایگزینی سامانه‌های آموزشی موجود را اجتناب ناپذیر کرده است.

 سامانه گلستان جایگزین سیستم قبلی شد و هم اکنون همه امور آموزشی دانشگاه از طریق سیستم گلستان انجام می شود. 

همچنین پشیبانی های مدیریتی، موافقت های کلان با تحول سیستم و تخصیص بودجه و امکانات از سوی ریاست دانشگاه علامه طباطبایی و حوزه معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه انجام شده است.

از تاریخ  ۲۵ مرداد نیز به طور فشرده دوره های آموزشی برای روسای ادارات و کارشناسان آموزشی ستاد و دانشکده ها برگزار شده و کارشناسان بسیاری از مراحل کار با آن را فراگرفته اند.

همچنین فایل‌ها و کلیپ‌های آموزشی نیز با هدف آشنایی هر چه بیشتر اساتید و دانشجویان تهیه شده که در حال پردازش و ارسال است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =