نماینده مجلس: حل مشکلات مردم نیاز به روحیه جهادی دارد

یزد - ایرنا - نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز برای حل مشکلات و مسائل گوناگون نیازمند روحیه و کار جهادی هستیم.

به گزارش ایرنا  محمدرضا دشتی اردکانی روز چهارشنبه در شورای اداری شهرستان اضافه کرد: همه ما مسوولان خدمتگزار مردم هستیم و مردم ولی نعمت ما هستند بنابراین باید فرصت و مدال خدمت به مردم را مغتنم شمرد.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در نشست پیشین شورای اداری اردکان تأکید شد در صورتی که مشکل و کار اقشار مردم در ادارات و ارگان‌های شهرستان حل نشود و این مسائل به دفتر نماینده، امام جمعه و یا فرمانداری منتقل شود این مورد به کم کاری مسئول و مدیر اداره مربوطه باز می گردد که متاسفانه این مساله مورد توجه برخی قرار نگرفت.

دشتی اردکانی اظهار داشت : پس از گذشت ۶ ماه از مسئولیتم؛ اعلام می‌کنم که کدام ادارات کم کاری کرده‌اند.

وی یادآور شد: پیگیری‌های صورت گرفته در سطح وزارتخانه‌ها برخی نتیجه داده است و برخی در حال حصول نتیجه‌ای محسوس و جدی برای شهرستان است.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی افزود:  تلاش داریم شهرستان از اعتبارات ملی و استانی بهرۀ بیش‌تری ببرد.
دشتی اردکانی با بیان اینکه بسیاری از مطالبات مردمی موجود را می‌توان با مدیریت پاسخ داد. اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی مشکلات موجود در راه خدمت را که ناشی از پراکندگی جمعیت و وسعت شهرستان است؛ به مقامات استانی و کشوری منعکس کنند تا پی‌گیری کنیم.
وی گفت: آمادگی داریم پیشنهادات دستگاه‌ها را برای اصلاح و وضع برخی قوانین در سطح مجلس ، پی‌گیری کنیم.

فرماندار و رییس شورای اداری اردکان نیز در ادامه گفت: پی‌گیری‌های خوبی در پایتخت برای موضوع مسکن، آب، تقویت زیرساخت‌ها، آموزش‌وپرورش و... صورت گرفته است.
بهروز شهابی زاد افزود: پیشنهاد اصلاح برخی قوانین درخصوص معادن برای انتفاع بیش‌تر شهرستان‌هایی نظیر اردکان در مجلس در حال پی‌گیری است.
وی ادامه داد: دیدگاه‌های مسوولان برای حفظ حقوق شهرستان، حفاظت از محیط‌زیست و کاهش مشکلات اجتماعی و فرهنگی در خصوص صنعت مشترک و هم‌سان است.

امام جمعه اردکان هم با بیان اینکه وحدت مسوولان مفید حال مردم است و خدا به این هم‌دلی برکت و توفیق می‌دهد گفت: عملی که انسان انجام می دهد مهم است که برای خدا باشد .

حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل شاکر تصریح کرد: برترین عمل صالح برای مسوولان خدمت به مردم و گره گشایی از مشکلات شهر است  مسوولی که دغدغه اش حل مشکلات مردم باشد و به خدمت آنها بپردازد در سرنوشت دنیای خود و خانواده اش موثر است .

وی گفت: خداوند وقتی دل های نزدیک و وحدت را دید به کار آنها برکت می دهد ، از همه عزیزان می خواهیم کمک کنند به این همدلی برسیم  تا بتوانیم جواب گویی خدواند متعال داشته باشیم .

شهرستان ۱۰۵ هزار نفری اردکان که مرکز آن در ۶۰ کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد، متشکل از شهرهای عقدا، احمدآباد و اردکان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha